Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék le fogyni 63-ról...

Szeretnék le fogyni 63-ról 42-re lehetséges? (12 éves lány vagyok) mit tehetek hogy le fogyjak?

Figyelt kérdés

#fogyás #detényleglekénefogynom:(
2013. aug. 17. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Huhh... pontosan 42-re? Hogy lehet ezt ilyen pontosan meghatározni?? :D


Megspórolok neked 5 percet az életedből:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2013. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shoryuken ***** válasza:

Felejtsd el, hogy 42 kg-ra akarsz lefogyni. Igazából a kilók szinte semmit nem számítanak. Fogyhatsz zsírból is, de izomból is. Ha az utóbbi van, akkor egyre rosszabbul fogsz kinézni, hiába csökken a súlyod.


Sok fehérje, és kevés szénhidrát és zsír kell. Egyél sok húst, és zöldséget. Ne egyél kenyeret, tésztát, és semmit amiben fehér liszt van. Helyette rizs, zab, bab, lencse menjen, de ezekből se sok. Kenyér helyett jó a pufirizs. A hús sem parizert meg virslit jelent, hanem normális húst. A cukrot és a szemét kaját sem ártana hanyagolni.


Heti 4-5 alkalommal egy óra kocogás, vagy tempós gyaloglás legyen a mozgás.

2013. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Táncolj,jobb mint a semmi, esetleg guggolgass, csinálj kitöréseket,szerintem ez egy 12 éves lánynak már nem idegen dolog:)

Sok sikert!😘

És ahogy előttem írták,a szemét kajákat és a fehér lisztet hanyagold!

2018. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!