Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem vagyok valami jó formában,...

Nem vagyok valami jó formában, sőt nagyon le vagyok gyengülve. Milyen mozgást ajánlanátok (esetleg letölthető tornát), ami nem túl nehéz, de hatékonyan erősíti az állóképességet? (Futás, ugrálás kivételével)

Figyelt kérdés

Sokáig beteg voltam, (mostanában kezdek talán jobban lenni), emiatt évekig nem mozogtam, nem tornáztam semmit (előtte konditerembe jártam és jógáztam), és nagyon idegesít, hogy gyenge vagyok, pl. nem bírok hosszabb távon gyalogolni, alig bírok emelni, egy bevásárlástól úgy kidöglök, mint aki körbefutotta a várost, stb. stb. Ilyen gyengén nem akarom kiröhögtetni magam a konditeremben. Oké, tudom, hogy nem röhögnek, na de én most szélsőségesen keveset bírok.


Futás, ugrálás azért nem jó, mert nagy melleim vannak, és nem akarom, hogy megereszkedjenek, a konditeremben mondták, hogy ezeket kerüljem. Hosszú hajam van, így az úszás sem lenne a legjobb ötlet.


Esetleg olyas valamit is ajánlhatnátok, ami az internetről letölthető. Köszi!


2009. okt. 28. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Bicikli?
2009. okt. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szobabicikli!

Persze a megfelelő terheléssel, vegyél egy jó pulzusmérős órát hozzá.

2009. okt. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a Norbi duci tréningek szerintem ilyenek, én is ezekkel kezdtem, mostmár birok mást is pl a Zumbát:)
2009. okt. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!