Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi ez a szöveg, hogy a csúcson...

Mi ez a szöveg, hogy a csúcson kell abba hagyni?

Figyelt kérdés
Van néhány ismerősöm, akik előtt tök jó sport pálya állna, tök jól fel hozták magukat, de amikor lehetőségük lenne, valami komolyabbat kezdeni magukkal, inkább visszalépnek ezzel a szöveggel, majd azzal fűszerezve, hogy ez mekkora tiszteletet érdemel. Még is mit jelentsen ez? Nem arra törekszünk, hogy minél jobbak legyünk valamiben, egyre jobb és jobb eredményeink legyenek és örömünket leljük benne? Vagy csak az én gondolkodási módom falsch.

2013. aug. 19. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azokra a profikra vonatkozna, akik már elértek egy csúcsot, és ezzel tisztában is vannak, így nem akarják ezt is megdönteni, mert ebből az erőltetésből csak csúnya dolgok sülnének ki.

Én így értelmezem.

2013. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Így már érthető. Akkor a fiatalok (nem profik)-nál meg csak utánzás és így próbálnak "nagy"-nak tűnni...

Köszönöm a válaszod!

2013. aug. 19. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenre vonatkozik. Nem csak a sportra, hogy akkor hagyd abba amikor még nem hanyatlassz. Amíg fenn vagy. Nincs is rosszabb annál, hogy elértél valamit de idővel a sajat nyomodba sem érsz.

Kb ez a lényege.

2016. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, hogy az maradjon meg az emberekben, hogy jó voltál.
2016. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!