Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi gátol titeket abban, hogy...

Mi gátol titeket abban, hogy el menjetek sportolni vagy hogy egészségesen éljetek?

Figyelt kérdés

Erre vagyok kíváncsi, tehát ha benéztél írd le kérlek, hogy mi az oka!


Én két éve kezdtem 93 kg voltak 15 évesen, borzasztó túlsúly volt. 300 métert alig birtam lefutni.


Elkezdtem két éve gyúrni és nagy akaraterővel sikerült mindaz ami most vagyok. Napi 13 km intenzív futást végzek, mert majd tervben lesz egy félmaraton, de mindenek előtt izmosodni akarok. Mert ugye lefogytam és vékony lettem.


Csináltam blogot is a történetemről, szerintem sok mindenkinek tud ez segítséget nyújtani: www.asbinaplo.blogspot.com


a Facebook oldalam (Matthew's workout): www.fb.com/matthewsworkout


Várom a válaszaitokat!


2013. aug. 27. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Üdv! Én csak akkor nem sportolok,ha sérülésem van.
2013. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
minket nem gátol semmi, max tényleg a sérülés, betegség. Te a sport kategóriában tetted fel a kérdésed, ahol szinte mindenki sportol, de az oldaladat megnézem.:)
2013. aug. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én volt hogy sérülten is mentem edzeni (nem gyúrni) ami meg nem is volt olyan jó ötlet...
2013. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább tedd ezt ki a fogyókúrákhoz (nem mintha a gyakorinak azt a részét ismerném) bár azok lehet leoltanának:D
2013. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg a bokasérülésem.
2013. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sportban nem gátol semmi, heti 3-4 boxedzés lemegy. Egészséges életben meg a pénzhiány gátol. Munkaügyis tanfolyamra járok, fizetnek érte, 32k-ből nem igazán marad normális kajára. Itthon nem igazán tudnak az egészséges ételekről. Ha minden jól megy, akkor 3 hónap múlva lesz melóm és elkezdhetek tömegelni box mellett.
2013. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!