Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy átlag kajakos lány, vagy...

Egy átlag kajakos lány, vagy egy átlag focista fiú az erősebb?

Figyelt kérdés
Azonos korosztályban!

2013. aug. 29. 21:37
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nem gáz, azért írtam ki a kérdést, mert kíváncsi voltam a reakciókra! Egy kajakos lány egyértelműen nagyon erős!
2013. aug. 29. 23:03
 12/27 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk Essient, Nanit, Lukakut vagy valami kigyúrtabb focistát nem biztos hogy lenyomna egy Janics Natasa.
2013. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
xDD Érdekes is lenen, ha egy ilyen 160 centis, kis 55 kilós kajakos lány lenyomna egy 2 méteres védő négertxD
2013. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Balotelli is lenyomná Janics Natasát xD
2013. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

"Azért a férfi az férfi"

Lol?? Én azért elég sok nyikhaj pasassal találkoztam, akik nem voltak kifejezetten erősek, csak mert farok lógott a lábuk között.

2013. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
De akkor is sokkalta erősebbek az izmaik, és sokkal magasabb ugyebár a teszto szintjük.
2013. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Az a baj velünk fiúkkal, és erre a sporttáborban mi is csak most jöttünk rá, hogy el vagyunk tájolva! Átlagról beszéltem , nem 50 kg-os lánykákról, és 2 m-es pasasokról! Amikor az első nagyobb srácnak majdnem letörte a kezét egy ilyen bájos leányzó, az összes fiú befogta a pofáját, és elkezdett aggódni!
2013. aug. 30. 16:08
 18/27 anonim ***** válasza:
xD:DD Milyen tábor is volt ez? Hogy nehogy egészen véletlenül a közelébe menjek xdd
2013. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Már nem azért de akkor elég gyenge fiúk lehettek ti.

Ha meg ez zavar menj el edzeni.

2013. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Testnevelés tanítok egyetemen! Utolsó srácnak üzenem, hogy látatlanba is megelőlegezem, hogy manapság gond nélkül összeszednék 10-es lányokat akik masnit hajtogatnának rá! Igaza van a kérdezőnek, nem, hogy egy kajakos, de egy komolyabb teniszes lány is gond nélkül elbánik egy olyan fiúval, aki nem felsőtesti sportot űz aktívan!
2013. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!