Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A versenytáncosoknak vékonynak...

A versenytáncosoknak vékonynak kell lenni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, viszont a rugalmas, könnyű mozgás elengedhetetlen.
2013. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miket kell tudnia? spárga stb?
2013. aug. 30. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen versenytáncos?

Társas,jazzbalett,hip-hop?


Egyébként persze a vékony,izmosabb testalkat at ideàlis-nézd meg minden versenytáncos olyan.Ilyenre formálódnak.

2013. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
társastánc:)
2013. aug. 30. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Lányról van szó?

Nem kell vékonynak lennie.

Nőiesen telt / átlagos külső tökéletes, ha az izomzata és a hajlékonysága elég jó.

Minél kisebb alkat valaki, annál könnyebben tudja a partnere mozgatni, emelni ahol ez engedett.

2013. aug. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

eddig elég érdekes válaszokat kaptál és versenytáncos vagyok azaz igen társastáncos.:)

szóval én 5. éve táncolok, én úgy kezdetem el h javítsam a tartásom mert ugyanis borzalmas volt elég csámpis és hát nem voltam valami hajlékony.persze ne legyél full kövér, persze akkor is táncolhatsz csak nem fogsz nagyon versenyezni inkább csak táncolgatni.:)

szóval a lényeg hogy szeress táncolni, menj próbáld meg úgy is érzed, hogy megy-e hogy ballábas vagy vagy nem jó a csípő mozgásod és ne add fel az első hónapba mert senki nem úgy születik, hogy lenyomja a spárgát persze előbb vagy utóbb meg lesz az is, mert fokozatosan fejlődsz kb. nekem eddig a 4 évbe most jön elő a spárga a technikában szóval nem kell egyből 50 kg-nak és cirkuszi akrobatának lenned, de tudj mozogni és ne legyél robot.:)

az alacsonyság meg még nagyobb hülyeség, mert egy táncos 170 cm körül mutat szépen én 173 vagyok ez elég magas, de viszont ismerek 165-cm-eres táncot hiába profik nem mutatnak jól.:)

László Csaba 185+ párja kb 170 nem mondanám alacsonyak őket VB:2. hely

Hegyes Berci páros se épp alacsony szóval ott az az alacsony szó eléggé hibádzik.:)


na száz szónak is egy a vége próbáld meg!:)

2013. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!