Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok tippeket adni a boxhoz?...

BigBoy012 kérdése:

Tudtok tippeket adni a boxhoz? Többi lent

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, elég erős testalkatú de van egy kis feleslegem, és van egy barátom 20 éves és vele szoktunk ütni zsákot meg edzeni, és tudtok pár edzési tanácsot adni?

2013. szept. 2. 19:01
 1/5 aikiboxer ***** válasza:
Igen. Keressetek egy rendes bokszedzést és járjatok edzésre, edzőhöz. Ez az otthoni ökörködés többet árt, mint használ, mert rossz mozdulatokat gyakoroltok be és azt is rosszul. Edző nélkül nem lehet megtanulni bokszolni.
2013. szept. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ő tökölön volt börtönbe és szerintem nem tanít rosszul
2013. szept. 5. 18:48
 3/5 anonim válasza:
Az, hogy hol volt börtönben az édesmindegy (Repülős Gizi is volt börtönben mégse tud boxolni). Azt, hogy jól tanít kétlem mert egy teljesen képzetlen embernek mint te annak egy fokkal jobb de még mindig képzetlen is jó oktatónak tűnik.
2013. szept. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ő rendesen mondja a technikákat, mint egy edző, és szerintem nem mond hülyeségeket
2013. szept. 9. 17:52
 5/5 anonim válasza:
De volt valaha edzőnél bokszolni? Mert a technika nem elég azt egy könyvből is el lehet olvasni de attól még nem lesz edző. Én a helyedbe keresnék egy termet és amikor rendesen tudom a technikát akkor gyakorolnék otthon.
2013. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!