Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izmos nem akarok lenni, hisz...

Foreverinlove kérdése:

Izmos nem akarok lenni, hisz lany vagyok, de jol jonne par tanacs ahoz hogy erjek el lathato valtozast. Ki segitene?

Figyelt kérdés

Egy honapja elkezdtem rendszeresen mozogni (nem minden nap, mondjuk minden masodik nap, de megyek amikor csak idom van ra)

Nagyon rovid bemelegites, 30 perc futas, 30-40 perc biciklizes es par labemelgetos gyakorlat + par gyakorlat keznek kis sulyokkal. Kicsi a terem ahova jarok es ugye nagy a meleg is, legkondit nem kapcsolok, mert nem szeretem. Szoval minden alkalommal ugy leizzadok, hogy kilehet facsarni a polom. De a lenyeg, hogy meg mindig semmi valtozast nem igen latok a testemen. Tudom az etrenden nem sokat valtoztattam. Izmos nem akarok lenni, fogyni is max 3 kilot. A celom inkabb csak a formas test, picit feszesebb nem az elfolyt amikor semmit nem sportol az ember.

Valtoztassak az edzes programon vagy legyen meg tobb turelmem a latszo valtozashoz?


2013. szept. 7. 12:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kaja: viszel csirkemelles szendvicset.

Súlyok: ez eleve fokozatos, hiszen mint írtam (csak nem értelmezted), amivel éppen megy 10 ismétlés. Ha több menne, akkor kevés a súly, ha meg kevesebb megy egy sorozatban, akkor sok a súly. Ez ugye gyakorlatonként más-más súlyt jelent, mert nem mindegy hogy guggolsz vele vagy bicepszezel. Remélem így érthetőbben írtam le.;)

2013. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igen most sokkal tisztabb :D

Csirkemelles sandwichet? Ilyen van a repulon is, pont ez az, hogy szeretnek tobb fott kajat enni, zoldseget nem kenyeret. Mikor itthon vagyok mindig fozok, de az csak kb 8 nap a honapbol... Probaltam mar kajat is vinni magammal, de mire odajutnek, hogy megegyem mar dobhatom ki, mert romlott. De nem baj valamit csak kitervezek ez ugyben :)

2013. szept. 7. 14:54
 13/15 anonim ***** válasza:
A kenyér egy részét edd csak meg, hús mehet és zöldség.
2013. szept. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A súlyoktól ne félj! Nyilván el kell kezdeni valahol, és fokozatosan növelni, de szerintem azért felnőtt nő többel csinál akármit, mint 1-1,5 kiló.
2013. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
az utolsóhoz csatlakozva: amikor én először elmentem egy súlyzós edzésre, azt mondta egy régebbi, hogy ha nem csináltam ilyet még soha, akkor vegyem a sárga rudat, az a legkönnyebb. három kilósak. bejött az edző, közölte, hogy a sárgákat nem akarja látni, mert valószínűleg a kézitáskádban több súlyt cipelsz:) (én ugyan nem, de mindegy. lényeg, hogy rögtön nehezebbel kellett kezdeni, és igaza is volt. mondjuk, bicepszezésnél (amikor a fejem fölött kell leeregetni, meg emelgetni, meg amikor hátranyújtott karral kell emelgetni, egy alacsony súly is marha nehéz tud lenni pár emelgetés után.)
2013. szept. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!