Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mezomorf alkatom van de...

Mezomorf alkatom van de szeretnék endomorf lenni. Van erre esély?

Figyelt kérdés

Nem vagyok retardált de elmondom mi a problémám: túl keskeny a törzsem a vállaimhoz képest.

Mondták már ,hogy hát örüjjé neki mert ez így jó de nekem nem tetszik. Én inkább olyan alkatot szeretnék ami tömörebb hatást kelt.

Hiába edzem nagyon sokat ezeket az oldalsó hasizmokat

[link]

és a hátamra nagyon sokat. Felhúzás ,guggolás mindent igyekszek bevetni ami a törzsemre megy. Csak nem fejlődik ez a csoport. Ha nem dologznék rá még ennyi sem lenne. Igaz csak pár hónapja dolgozom rajta de lehetne rá esély ,hogy ha nem is ilyen : [link]

de legalább normális törzsem lesz? "Sajnos" a vállaim is jó szélesek úgyhogy jó hülyén néz ki.


2013. szept. 11. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is örülj neki!Nekem szélesebb a törzsem a vállaimhoz képest.Speciel a hátam se tűnik v.mi szélesnek a vastag törzsem miatt,szóval ez patt helyzet.Tudtommal nincs ilyen módszer amivel a testalkatodat megváltoztathatod.
2013. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy elmondtad, neked esztétikus alkatod van. Lehet valóban az oldalsó hasizmok edzésével valamennyire változtatni a törzsed vastagságát, de a fő kérdésed értelmetlen.

Ez olyan, mintha te ázsiai lennél, de inkább fekete szeretnél lenni.

2013. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj idővel mindenkinek lassul az anyagcseréje...
2013. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!