Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges csak erősíteni...

Lehetséges csak erősíteni fogyás nélkül?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs helyi zsírégetés, tudom hogy ha edzek mindenképpen fogok fogyni, de nem ez a célom. Van rajtam felesleg kb 10 kg. De nem zavar, mert így jól érzem magam, az egyetlen problémám, hogy "plötyi" a bőröm és a hasam (a hasam valószínű szülés miatt. Na szóval, nem bánom ha lemegy 1-2 kg, de nem AKAROk vékony lenni, mert nem áll jól, viszont szeretném ha feszesebb lenne a bőröm, meg formásabb lennék. Milyen edzés lenne az ami hatékony lenne? Súlyzós edzsésnek van értelme így? Vagy marad a háj és vastagabb leszek? Vagy le kell adnom, hogy izmosabb legyek. Nem akarok olyan "kigyúrt" nő legyek. SZóval szeretnék vastagabb maradni feszes bőrrel. Lehetséges?

2013. szept. 12. 07:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Feszes úgy leszel, hogy van egy kidolgozott izmod, felette pedig kevés zsír. ehhez kelleni fog az elején súlyzós edzés és tömegnövelő étrend, aztán mellé aerob és az addigi étrend helyett szálkásító.


Az izmosságtól pedig nem kell félni, nem úgy működik, hogy elmegyünk kétszer edzeni, aztán másnapra 43-as karunk lesz és egész nyáron azzal kell járkáljunk. Sokan nagyon odateszik magukat, mégsem sikerül olyan nagyon izmosnak lenniük. Egy nő, pláne, ha nem akar az lenni, azon a szinten áll meg, amelyiken tetszik magának.

2013. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!