Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasról a hájat hogy lehet...

Hasról a hájat hogy lehet csökkenteni? A hasizmom elég erős, erősíteni nem kell, csak a zsírt csökkenteni.

Figyelt kérdés

Sportolok, gond nélkül meg tudok csinálni pl 50 felülést, lábemelést, mindenféle hasizomgyakorlatokat. De valamiért az elmúlt hónapokban sokkal hájasabb lett a hasam.

Van olyan gyakorlat (a futáson kívül), ami kifejezetten zsírt csökkent és egy kollégiumi szobában is meg lehet csinálni?


L/20


2011. dec. 19. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
ugrókötél, a boxolók is azt csinálják
2011. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nos, úgy elég nehéz, hogy ha az ember koliban lakik... vagyis nincs túl sok magánszférája. Az én javaslatom a hastánc lenne. Keress a neten videókat, ha kitartó vagy és tetszik, elsajátítod az alapokat, akkor szerintem nagyon hatásos lehet. Én is így kezdtem, sajnos nem voltam kitartó, de ennél több tanácsot nem tudok adni, sőt tapasztalatom sincs, mivel elég vékony vagyok. Én csak hobbi szintem űztem. De ha egyszer tán úgy adódik, hogy felszedek magamra jó pár kilót, (bár adná az ég, na persze nem szeretnék kövér lenni, csak erősebb kicsit, mint most) akkor biztos hastáncolni fogok. Nem feltétlenül kell hozzá csörgő ruha, csak elszántság és kitartás. Sok sikert!
2011. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szikét neki!
2011. dec. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én amikor "fogyóztam" vigyáztam az alakomra, keményen edzettem napi 500 felülést csináltam és rengeteg talajgyakorlatot csináltam, így tudtam elérni 3,4 hónap alatt hogy az a kis úszógumi lemenjen a hasamról, és is koleszos voltam amikor elkezdtem, gond nélkül lehetett az ágyon vagy a földön is csinálni a gyakorlatokat például van a lábemelés oldal fekvésben ugyanez a gyakorlat háton fekve 30,40 db és hetente egyre többet. Nekem ez segített emellett minden este kimentem sétálni, mert a futást már akkor sem szerettem :D
2011. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

napi 500 felülés? na az nem menne gond nélkül... nekem soknak tűnik.

2011. dec. 28. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!