Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Térdfájdalom. Mi okozhatja?

Térdfájdalom. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
2 hete kezdett el fájni a bal térdem. Nem tudom meghatározni pontosan milyen érzés, így "belesugárzik" a fájdalom pár másodpercenként, és néha a combomra is kihat. (De csak a bal lábam) Ilyen tompa fájdalmat szinte egész nap érzek. Nem sportolok,nem volt műtve a lábam. Ülő munkát végzek, de nagyon sokat sétálok munkába menet, és hazafele. Mitől lehet ez?? Valakinek hasonló? Dokihoz csak 2 hét múlva tudok menni sajnos :( Előre is köszönöm!

2013. szept. 12. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
lánybarátomnak hasonló tünetei voltak trombózisnál... ne 2 hét múlva menj orvoshoz, hanem most.
2013. szept. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jesszus!!! de 24 évesen trombózis :O??
2013. szept. 12. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:
lánybarátom 22 volt, ülõ munka, keveset ivott, fogamzásgátlót szedett... panaszkodott heteken át, hogy nem fáj, de furi nyomást érez a térdébõl, mikor végre sikerûlt rávennünk, hogy menjen orvoshoz, az már ki sem engedte a rendelõbõl egybõl mentôt hívott rá.
2013. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na, akkor megyek dokihoz, amint tudok!!! Köszönöm szépen a válaszod!
2013. szept. 12. 11:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez történt mikor sokat kellett sétálnom betonon szar, sima cipőben. Lehet, hogy kopik az ízületed! Vegyél rendes cipőt, biciklizz séta helyett és szedhetsz izületvédő táplálékkiegészítőt/gyógyszert.
2013. szept. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 net1973 válasza:
Én 15 vagyok, de már 2 éve fáj és ha behajlítom ropog a térdem, de csak terhelés nélkül. Akkor azt mondták, hogy növekedési fájdalom. Kicsit túlsúlyos vagyok, de 10 évet úsztam, ezért nem értem az egészet. Valakinek bármi ötlete, mert már nem tok szinte ülni a fájdalomtól. Amint anyámat rá tudom venni, hogy menjünk dokihoz, megyünk.
2013. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! Azután szeretnék érdeklődni, hogy végül voltál orvosnál, vagy elmúlt magától, esetleg valami más használt? Tudom, régi a kérdés, de most találtam meg ezt a topicot, mivel hasonló panaszaim vannak nekem is.
2017. máj. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!