Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha sokat eszek, de megvan a...

Linkoln kérdése:

Ha sokat eszek, de megvan a kellő mennyiségű fehérje, (Viszont sok a CH, és a zsír) okozhatja hogy nem fejlődök kb semmit?

Figyelt kérdés

Úgy 2 hónapja edzek, súlyzózás, stb, kajálást durván megnöveltem, úgy napi 4000-5000kcal-t eszek egy nap, (70 kilógramm vagyok) korábban 3000körül ettem, de semmit nem fejlődtem. Nem mondhatni prímának az étrendem, azt eszek amit lehet. gyerek vagyok nincs beleszólásom nagyon a kajálásba, de igyekszem, és még sem.

Ötlet hogy mit kellene javítani?

(18/f, 180cm, 70gm, egyáltalán nem zsíros alkat (kb 7%-os testzsír százalékkal bírok, feltűnne ha híznék, de még azt sem tudok)


2013. márc. 25. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kell ,hogy fejlődj !
2013. márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A telített zsír a ch-t a zsírraktárba irányíthatja, de csak a TELÍTETT, a telítetlen (olajos magvak, omega3, halolaj, lenmagolaj, tökmagolaj stb.) azok jók, nem hízlalnak, fogyasztani kell! Csak az a bökkenő hogyha a ch-k a zsírraktárba mennének, akkor híznál. Lehet extrém ektomorf vagy.
2013. márc. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 eszkobaR ***** válasza:
Csak az a nem mind1, hogy milyen minőségű ételekkel viszed be a kalóriát.
2013. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy nem első osztályú kaják.

Elég extomorf vagyok szerencsére, de passz. Csinálom, lehet hogy veni kellene valami 5 kilós fehérjét olcsóér, és akkor kicsit lehetne javítani a kajálás részen.

2013. márc. 25. 18:00
 5/11 A kérdező kommentje:
Főként felsőtestre, azon belül is vállra, karra, hátra, mellre edzek. Mellette kerékpározást kezdem a szezonnal, alapozva, nem olyan vészesen. Heti 3x edzek súlyzósan, 2 féle képpen, tehát egyik alkalommal xy részeket, másikkal za részeket, majd újra xy. Lehet hogy ezzel van a baj?
2013. márc. 25. 18:04
 6/11 A kérdező kommentje:
Továbbá, nem csak súlyzóval dolgozok, fegyencedzésből is akad bőven amit alkalmazok egyidőben. Lehet hogy nem jól cisnálom?
2013. márc. 25. 18:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Túl sokat edzel egy izomra (heti 1x csapj oda neki keményen)+ láb!ha lábazol tömeges leszel :D(nem vicc..azt kihagyni bűn!)
2013. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagy JózsefTamás inkább maratál volna csöndben!
2013. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Heti 1x súlyós kemény, felsőféltekre, 1x inkább tolódzkodásos, húzódzkodásos, fekvőtámaszos, felüléses, törzsemeléses, és egy nap kis lábazás (Nem annyira nagy súlyokkal) még belefér?

A célom hogy ne látszódjon nagyon hogy a combom elüt a többitől. Széles derék nélkül megvagyok.. :D Csak nem akarom hogy a kerékpározás elhúzza a normát.

2013. márc. 25. 20:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó "válaszoló": Előbb tanulj meg írni, aztán tegyél ilyen olcsó oltási kísérletet. Lehet írni mi a kivetni valód.
2013. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!