Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen a jó/szép láb?

Milyen a jó/szép láb?

Figyelt kérdés

Üdv :)

az lenne a kérdésem hogy szerintetek milyen egy szép láb? legyen formás, vékony, vastag, vagy milyen? hallottam múltkor hogy az egyik ismerősöm mondta a másiknak hogy: "húzz szoknyát mert jó lábaid vannak!" linkelnétek nekem jó lábakat? köszi :):D


2013. szept. 15. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egy noi lab akkor a legszebb, ha vegtelenul hosszu, a combok nagyon vekonyak es a vadli formas. Legalabbis en ilyet szeretnek nagyon:)
2013. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

formás vádli? valaki linkeljen! :)

köszönöm a választ :D

2013. szept. 15. 17:28
 3/16 anonim ***** válasza:
Squat girl, fitnes girl, ezekre ha rákeresel, a találatok többségükben kiadják a (számomra) legvonzóbb női lábakat.
2013. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

[link]

Ez például elég jó:)


Akkor a legszebb a női láb, ha a combok nagyon vékonyak? Az ilyen pálcika/virsli lábat nem mondanám a legszebbnek..

[link]

2013. szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
szerintem ez gyonyoru :) [link]
2013. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm:D bár ezek a nagyon izmos már-már férfias lábak nekem nem tetszenek nem szeretnék ilyet :))
2013. szept. 15. 17:51
 7/16 anonim ***** válasza:
szerintem se mutat annyira jol a feszes farmer egy ferfiasan izmos labon, mint egy hosszu, karcsun....
2013. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon vékony meg nem mutat jól ruha nélkül és általában nagyon lapos fenék tartozik hozzá. Az meg szintén nem mutat jól.

Nyilván nem azt mondom, hogy ilyen izmos láb kéne mindenkinek, meg valószínűleg sose hoz össze a sors egy ilyen lábú nővel, de a virslilábak akkor se tetszenek.

2013. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Férfiasan izmos, hah... akkor egyétek csak a virslijeiteket... nem tudom, mit bírnak egyesek ezeken a formátlan pálcikákon, de végülis nekem mindegy.

Majd akinek olyan csúnya, rossz, férfiasan izmos lába van, nálam vigasztalódhat. [link]

2013. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
9es, ez ijesztő :O
2013. szept. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!