Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen a jó/szép láb?

Milyen a jó/szép láb?

Figyelt kérdés

Üdv :)

az lenne a kérdésem hogy szerintetek milyen egy szép láb? legyen formás, vékony, vastag, vagy milyen? hallottam múltkor hogy az egyik ismerősöm mondta a másiknak hogy: "húzz szoknyát mert jó lábaid vannak!" linkelnétek nekem jó lábakat? köszi :):D


2013. szept. 15. 17:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amit Wash linkelt nekem az tetszik jobban,nem tudom mit lehet szeretni két csontos lábon.
2013. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A Wash által linkelt kép az nagyon ott van. Tetszetős a néni.:)
2013. szept. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Szergej55 ***** válasza:
Jaja, ez nem a vékony lábak helye, ugyanis a sport/mozgás kategóriában kérdezel még mindig, és mi itt azért nem riadunk meg egy kis izomzattól az ellenkező nemnél. :)
2013. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
9%
es a szinkronuszas peldaul nem sport? :) kecses es szalkasan izmos a labuk, nagyon is szep....nem ilyen tusko, mar bocs.
2013. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%
Nekünk a vastagabb tetszik, de ezen ne sértődj meg, másnak még tetszhet ettől a vékony láb.
2013. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is az izmos vastagabb jön be;)
2013. szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!