Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyha az utcán pl. egy...

Hogyha az utcán pl. egy részeg rámjönne és nem tudnák elfutni mert tegyük fel zsákutcába kerülök akkor elbirok vele vagy nem? Úgy gondolom hogy félrelököm vagy valami sikerülne vagy nem?

Figyelt kérdés

#zsákutca-verekedés-részeg-önvédelem
2013. szept. 16. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

attól függ, h te nő vagy vagy nem, korod, súlyod, és a támadóé is

de ha már tényleg az a tök részeg kategória, akkor fel bírod lökni, de csak akkor, különben nem biztos

2013. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Miért kell mindig az erőszak? Mondd meg neki, hogy meghívod egy üveg borra, meglátod egyből pajtik lesztek. :)
2013. szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ki az és hogy mennyire részeg.:)
2013. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nálam mindig van egy kalapács a táskában.

volt már h este két ember késsel a kezében megkérdezte, nem akarom-e a pénztárcámat nekik adni.mondom jól van, itt van a táskámban, előveszem és vihetik is, felcsillant a szeme mindkettőnek.

Amikor belenyúltam, már nyújtotta is a kezét érte, olyat rácsaptam kalapáccsal, hogy a környéken még a kutyák is vonyítani kezdtek az ordibálásra.

Úgy üvöltött a fájdalomtól h rossz volt hallgatni.

a másik is hadonászott a késsel, rávágtam a pengére, kettétört a kése.

úgy elfutott, h vissza sem mert nézni.

az embert ellátták a mentősök, a rendőrök vállon veregettek, h nem sok ilyen lélekjelenlétű embert láttak még.felvették a vallomásomat, a jómadarat és időközben a másik elfogott társát gyorsított eljárásban 5 évre ítélték, a kalapács azóta is a táskában, még a vért sem mostam le róla, h emlékeztessen, nem kell megijedni.

2013. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2013. szept. 16. 18:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként fiú vagyok.:)
2013. szept. 16. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!