Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy 6000Ft-os pulzusmérő óra...

Egy 6000Ft-os pulzusmérő óra jó valamire?

Figyelt kérdés
Nézegettem a pulzusmérő órákat futáshoz, és látom hogy sok 80-100 ezer forintos van. Egy 5-6e Ft-os órát lehet érdemlegesen használni.

2013. szept. 17. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
arra, hogy megállapítsd nagy megközelítéssel mennyi a pulzusod, arra tökéletes...
2013. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Esetleg egy 9ks kategória?

[link]


Erre gondoltam, hogy talán ez jobb lenne. nem sokkal drágább de már kódolt az adatátvitel, valamint több adatot is jelenít meg(elégetett zsír, kcal...) Esetleg ti érdemesnek látjátok egy ilyen óra használatát?

2013. szept. 17. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:
pontosan ilyenem van, élőben amúgy rondább mint így képen, a szíja tök merev és kényelmetlen... a pulzust relatíve jól mutatja, csak késik egy jó 15-20mpt néha többet... úgyértem, pl sprintre kapcsolok, én már érzem, hogy a szívem a maximumon ver, de az óra még 120at mutat, lassítok mert nem bírom tovább én már érzem, hogy a szívem is nyugszik, de az óra meg még 190et mutat és még nő...
2013. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jah meg a sok funkciója... hát van neki, hogy hány kalóriát égetsz el óránként, az egy erősen megsaccolt érték, ha a pillanatnyi kalóriaégetős funkcióra állítom, most éppen ülök egy padon már 20 perce most 120 at mutat, 130, 90, 110... ennek így sok értelme nincs...engem úgyis csak a pulzus érdekel, másra meg nem is jó... egyedül azt nem szeretem benne, hogy nincs olyan funkciója, hogy az időt és a pulzust mutassa egy képernyőn...
2013. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor lehet hogy mégsem olyan jó egy ilyen órával edzeni?
2013. szept. 17. 16:11
 6/7 anonim ***** válasza:
hát attól függ neked miért van rá szükséged, nekem csak annyira kell, hogy az átlag 130as pulzust tudjam tartani aerob közben, arra tökéletes, intervallumnál meg csak stoppert használok, nekem arra más nem is kell, teremben, meg egyáltalán nem érdekel a pulzusom.
2013. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem arra kellene, hogy futás közben 140 körül tartsam a pulzusom. Most szeretnék majd elkezdeni futni szálkásítás céljából.
2013. szept. 17. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!