Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fel tudok készülni erre két...

Fel tudok készülni erre két hét alatt? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Kicsit ellustultam az utóbbi időkben, gyermekem van, 34 éves nő vagyok, mindenre szántam időt, csak a mozgásra nem. Két hét múlva fizikai alkalmassági vizsgálatom lesz. Fekvőtámasz, távolugrás stb. Egy feladattal viszont gondom van, a felülés. Valahogy nem megy nekem. 35-öt kell egy perc alatt megcsinálni, én kb. 25-öt ha megtudok. Hogyan érjem el, hogy addigra meg tudjam csinálni? Mindennap csináljam ezt a gyakorlatot, mindig eggyel többet, és akkor talán menni fog?
2013. szept. 20. 13:29
 1/6 anonim válasza:
Meg is válaszoltad a kérdésed :) Eggyel többet csinálni,nem nehéz, két hét alatt simán behozod azt a 10db-ot :)
2013. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
gondolod? remélem így van, vagyis lesz. szeretném ha sikerülne az alkalmassági, igyekszem majd mindennap eggyel többet csinálni. köszönöm a választ
2013. szept. 20. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
csak nem belügyes a kedves kérdező??
2013. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de igen, gyes utáni első fizikai:))
2013. szept. 20. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:

jaj, nem irigyellek,

én azért a futásra és más mindenre is helyeznék hangsúlyt, mert a pontszámokat azért nem olyan könnyű elérni.

2013. szept. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

karral lendíts bele a gyakorlatba,úgy könnyíthetsz rajta.

http://www.youtube.com/watch?v=PgwzI1ICm_Q

2013. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!