Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » El tudom érni, hogy ilyen...

El tudom érni, hogy ilyen vékony legyen a lábam, és lapos hasam? (képpel)

Figyelt kérdés

Egy nagy gond van, hogy alacsony vagyok, másik, hogy nem elég vékony a lábam, és hájas a hasam. Ebből:


[link]


[link]


Ilyet szeretnék:


[link]


Lehetséges?

Nem sportolok, viszont elakarok kezdeni, mert nem szeretnék elhízni.


Másik gondom pedig a hasam, ami olyan husis, hogy nem is merek képet felrakni róla. Tudom, hogy nincs helyi zsírégetés, de azt hallottam, hogy ahova utoljára híztál onnan megy le először. Utoljára pedig szerintem a hasamra híztam.


Előre is köszi!

14/L


2013. szept. 21. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdj egy először sétálni, majd mindig növeld fokozatosan a sebességet/időtartamot. Bicikli is mehet. Táplálkozz kevésbé dús ch tartalmú ételeket és a gyümölcsöt is minimálisra kell venni.
2013. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Oda kell figyelni az étrendre.

Főétkezésekre sovány húst,tojást,rizst,zöldségeket kell enni,reggelire rántottát vagy zabkorpát.Napi 5x kéne enni,és 2-3 L vizet inni.

Szénhidrátokat,cukros,zsíros,tésztás,lisztes kajákat mérsékelni.


Heti 3 alakalommal mozogj 45-60 percet.Futás,bicaj,tánc,tánc,csapatsport mindegy,csak mozogj.

2013. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pretty_Fighter ***** válasza:
Szerintem meg ne legyen vékonyabb lábad.
2013. szept. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

14 évesen nem sportolsz (nem edzel??), akkor nehéz lesz. Miért lenne szálkás, izmos tested, ha nincs edzésmúltad? Az elmúlt években kellett volna gyúrni rá, rendszeres testmozgással.


A másik a táplálkozás, aki búzán, cukron, krumplin vagy tejen él az ne csodálkozzon hogy hájas a hasa. Sajna ez van, pedig te még fiatal is vagy..


Husit kellene enni, zöldségekkel (igen, reggelire is). Akit linkeltél.. egyébként igen vékony csaj, nem normális hogy valaki ilyen akar lenni. Ő vagy genetikailag is hasonló alkattal bír, mellette rohadt keveset eszik, és gondolom nem idén kezdett edzeni. De hogy mennyire néz ki egészségesen.. nagyon szélsőség már, lehet csak beállítás miatt néz ki nagyon vékonynak, én nem támogatom az ilyen célokat.. eddzetek csajok, egyetek jól aztán meglátjátok milyen testetek lesz, de kitűzni a legvékonyabb csaj alakját célnak, 14 évesen minden edzésmúlt, táplálkozási ismeret nélkül értelmetlen elvárás, csak rosszul fogod érezni magad miatta.


Ha elmégy egy önvédelmi edzésre, harcművészet edzésre vagy küzdősport edzésre akkor az edzés rész meglesz.

2013. szept. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nem vagy magadnál! Úgy vagy jó, ahogy vagy. Miért akarsz piszkafa lenni?
2013. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!