Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám formálni a...

Kirantottsajt kérdése:

Hogyan tudnám formálni a testem? Csak futás vagy kondi? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
173 cm magas vagyok,60 kg körül,hosszú lábaim vannak,pici melleim,átlagos hasam(nem csontsovány,nem is kövér),a fenekem sem csontos,és nem is lapos.A problémáim a következők:először is kéne egy kis mell,de mivel ezen nem lehet segíteni természetes módon,ezt nem részletezem..:D A másik a vádlim:szeretném megvastagítani.4 évig kézilabdáztam,de akkor sem volt vastagabb,igyekszek tudatosan élni,és mozogni,de mindig vékony marad.Nincs deszka alakom,de zavar a láb,emiatt nem áll olyan szépen a maggassarkú.Valamit el lehet vele követni?:D

2013. szept. 24. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Vádlira tudsz edzeni egylábas vádliemeléssel. Azaz pipiskedés egy emelvényen, pl egy vastagabb könyv, küszöb, lépcső stb. Vagy konditeremben vannak jó kis vádligépek.

De eddz mindenre, úgy lesz jó a forma.

2013. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Természetesen eddzek másra is,de konkrétan erre voltam kíváncsi:) Köszönöm:) Várom a további ötleteket,esetleg ha valakinek lenne valamilyen tanácsa:)
2013. szept. 24. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:
A csak futás semmire nem elég.
2013. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!