Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fejállásból bukfenc lehet...

Fejállásból bukfenc lehet balesetveszélyes? Ha picivel mögöttem van egy fal és annak nekibukfenceznék, nem fordulnék át rendesen, abból lehet gond?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden mozgásból lehet baleset. Ha eleve csapódsz (falnak??) akkor pláne. De nem törvényszerű hogy megsérülj, csak van rá esély..
2013. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kitöröd a nyakad és meghalsz. amikir a mutter meglátja a hulládat, szívinfarktust kap. a faterod meg nem tudja elviselni a történteket, és öngyi lesz.


eszdbe ne jusson bukfencezni.

2013. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

szóval inkább ne próbáljam ki?

Tudom, buta kérdés, de nekem vannak ilyen hóbortjaim, extrémebb dolgokat belevinni a talajtornába.

2013. okt. 2. 16:21
 4/10 anonim ***** válasza:
... Nagyon extrém vagy. Mi lenne, ha edzőkkel gyakorolnál, olyan helyen ahol nem csapod neki a hátad egy falnak?
2013. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudnám olyan helyen is, de ezt szeretném kipróbálni.
2013. okt. 2. 17:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor kipróbálod. Elvben én senkit sem bátorítanék nem biztonságos edzésre. Ezzel nem fogod hatékonyan fejleszteni magad, ha meg csak úgy kíváncsiságból csinálni akarod, akkor ne engem kérdezz, hanem döntsd el hogy ez tényleg ennyire érdekel-e téged. Valójában aligha hiszem hogy megsérülnél, de mennyi szabad időd van, miért nem mész taichizni inkább :D
2013. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi. :D Hát én kíváncsi lennék, ezt szeretném megcsinálni, csak gondoltam, megkérdezem, vajon mennyire lehet veszélyes. Még azt meg tudjátok mondani, fejállásból bukfencezni lehet "lassan"? Tehát, amikor a fejállásból gurulna az ember, azt a gurulást lehet-e lassítani.

Tudom, bolondság ez, csak érdekelne. :D

2013. okt. 2. 19:01
 8/10 A kérdező kommentje:
Vagy fejállásból lehet tarkóállásba lemenni egyből?
2013. okt. 2. 20:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, megfelelő mozgáskoordinációval rendelkező ember az egészet meg tudná csinálni igen lassan.
2013. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor majd talán ezzel próbálkozom, ha hozzájutok.
2013. okt. 2. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!