Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kéne sportolnom? 13/f

Mit kéne sportolnom? 13/f

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem ilyen korban kéne elkezdenem sportolni,de jobb később mint soha.Nekem ötletem nincs vagyis valami labda sportot szeretnék űzni csak én itt a közelemben nem találok.Jártam már úszni és jódozni.Igazábol a kendó tetszett meg,de ez nekem nagyon mesze van mert csak 1 van Pesten.A 11.kerületben lakok

#sportág.11.kerület
2013. okt. 6. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Box, thai box, kick box, ju jitsu, aikido, savate, thai won do, ninjutsu, mma, k-1.
2013. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is küzdősportot ajánlanék. De azért nem kell mma stb mert az egy szabályrendszer. Olyat nem lehet tanulni, az több harcművészetből, küzdősportból épül fel. Nézz szét a környékeden mik vannak menj el egy edzésre és ott meglátod hogy mi az ami tetszik.
2013. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
kosarrazz
2013. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aikiboxer ***** válasza:

Ha a labdajátékok tetszenek, akkor próbáld ki a röplabdát. Nagyon jó kis sport, és elkezdheted 13 évesen is.


Csodálkozom, hogy ne lenne kendo a 11. kerületben, ugyanis anno én a Fehérvári útra jártam kendózni... Egyébként javaslom a bokszot, úgy tudom, a sasadi úti laktanyában van jó kis bokszedzés, ha érdekel, szerzek neked klubot/címet, ahová érdemes lejárni.

2013. okt. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A röplabda nagyon király.
2013. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!