Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Faj a karom egyes mozdulatokná...

Faj a karom egyes mozdulatoknál. Mi miatt lehet?

Figyelt kérdés

Szeptember közepén mentem edzeni és széles fogású húzódzkodásnál kattant egyet a váll és könyök közti rész.

Edzéseken nem szokott fájni. Ám amikor zuhanyzók és megmosom a vállam akkor hirtelen fáj. Mitha a csont fájna vagy nem tudom ezt jobban kimesézni. A pihenés rendbe rakja ball karom? Orvostól tartózkodom!



2013. okt. 7. 06:09
 1/1 anonim válasza:
A pihenés biztosan jó, de nem biztos, hogy megoldja. Ha nem a "korral jár", nem vagy 40 feletti, akkor az is lehet megfázott az ízület. Én pl. sokat motoroztam tavaly nyáron és kellett fél év mire rájöttek miért fáj a karom. Nekem is főleg zuhanyzásnál és kis mozdulatoknál jött elő. Túlpihentetni nem kell, ízületvédő jó rá. Nagyon jó még, ha tartósan lenolajat szedsz: egy-két kiskanálnyit naponta, a gyógynövényesnél olcsón kapható. Hirtelen és azonnal segít a 6-10 napig emelt dózisban szedett fájdalomcsillapító (Pl. rec. köteles: Mesulid, amely derékra jó, meg minden ilyen jellegűre, krémmel együtt. Inno Reuma Forte - nem receptköteles, csíp, de tuti!)
2013. okt. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!