Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 20 gugolásnak lesz...

Napi 20 gugolásnak lesz egyáltalán valamilyen látható etedménye? Ha igen, mi?

Figyelt kérdés
Egyelőre csak napi 20 gugolást csinálok, most nem szeretném bővebben kifejteni, hogy miért, betegség miatt. 30 éves nő vagyok, habár az izmaim elég gyorsan fejlődnek, de 10 éve semmit nem sportoltam. Ér valamit ez a napi 20 gugolás?
2013. okt. 9. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha semmit sem mozogtál, akkor már ez is nagy különbségnek számít, de a delta (különbség) hamar lecsökken, tehát végeredményben úgy nemigazán.
2013. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyelőre elég, ha ennyi megy, de ezt majd emelni kell, illetve terheléssel kellene végezni.
2013. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jó, értem. Mikor emeljen, és mi mehet utána? Mármint, milyen gyakorlat? Esetleg van itthon elipszis trérem, használjam azt is?

Fogyni nem szeretnék. 160 cm. És 47-48 kg.

2013. okt. 9. 19:47
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírásért! Telefonról kapkodva írok.
2013. okt. 9. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:

47 kilósan nem hiszem, hogy fogynod kellene. Ettől függetlenül a kardio edzés mehet az erősítő edzések mellé.

A guggolást és más gyakorlatot olyan súllyal kellene végezni, hogy éppen menjen szabályosan 10-12 ismétlés. És eddz teljes testre, pl a fegyencedzés jó lenne neked is, ha nincs súlyzód.

2013. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Renben! Így fogom csinálni. Fegyenedzésnek meg utána nézek, nem tudom micsoda.
2013. okt. 9. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:

googleba: fegyencedzés pdf.

Le tudod tölteni.

2013. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi szépen a segítséget.
2013. okt. 9. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!