Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy 15 éves srác vagyok, és...

Egy 15 éves srác vagyok, és annyira sztem nem vagyok kövér ( 65 kg ) de szeretnék fogyni és izmosodni is (? )

Figyelt kérdés
Tudom mindenki ezzel kezdi a mondani valóját.... de nekem ez a fő célom ... kockás hasat szeretnék :)) a hasamon van súlyfelesleg rendesen . A kérdésem az lenne hogy milyen edzést csináljak itthon ? Miből mennyit ? Azt tudom hogy a sima felülés nem elég . Ja és igazából a felsőtestem szeretném edzeni de azon belül főleg a hasizmot . (?)
2013. okt. 10. 18:45
 1/2 anonim válasza:
Ha kockás hasat szeretnél, tényleg nem elég az otthoni felülés. Járj el edzőterembe, ha bérletet veszel, nem olyan drága. Amúgy, ha azt akarod, hogy jó tested legyen, ne csak hasizomra gyúrj, hanem mindenhova. Neten nagyon sok edzéstervet találsz kezdőknek, de az a legjobb, ha bemész az edzőterembe és tanácsot kérsz valamelyik tapasztaltabb emberkétől.
2013. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MrSenki válasza:
Szerintem ha csak a kocka has a lényeg járj el futni...de rendszeresen és sokat :D Ne úgy csináld, hogy 2 percig kocogsz és kész...Próbáld meg kihozni a maximumot magadból.Heti 4-5 alkalom szerintem elég lesz és egy hónap után már észreveszed a javulást.Emellett csinálj sok hasprést és lábemelést és figyelj oda az étrendedre.Ha valami kérdésed volna nyugodtan írj privit :)
2013. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!