Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés kezdő edzőtervet...

Balanus_concavus kérdése:

Fegyencedzés kezdő edzőtervet érdemes, úgy kombinálni, hogy egy edzés alkalmával mind a 4 alapgyakorlatot megcsinálom?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el a fegyencedzést, úgy gondoltam, hogy az alapoktól kezdek, így a "friss hús" edzéstervet csinálom, ami heti 2 edzést ír elő: hétfőn fekvőtámasz és lábemelés, pénteken húzódzkodás és guggolás. Nem lenne érdemesebb mind két nap, mind a négy gyakorlattal foglalkozni?

2013. okt. 16. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem így jó. Én is így csináltam.
2013. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és a híd és a kézenállás hol marad? :P
2013. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Az első edzéstervben az nem szerepel, a könyv írója azzal indokolja, hogy ahhoz a két gyakorlathoz már nagyobb vitalitás szükséges, s mint írtam én kezdő vagyok.

2013. okt. 16. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
ha bírod, akkor csinálhatod egyszerre mind a négyet is, de akkor is kétszer(hétfőn és pénteken) eddz, mivel egy nap az kevés. Ha már úgy érzed, hogy kezdesz kimerülni(vagyis ha túledzed magad, (inkább kerüld el)), akkor vegyél vissza az intenzitásból, tehát egy nap csak két gyakorlatot csinálj, de az eleje még nem annyira megterhelő
2013. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ!
2013. okt. 17. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!