Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék valamit sportolni,...

Szeretnék valamit sportolni, mennyire nehéz a Zumba?

Figyelt kérdés
Attól félek hogy majd kinevetnek és nem fogok ráérezni a ritmusra. Nektek milyen volt először? Könnyen ment?
2013. okt. 18. 17:11
 1/3 *Glissade* ***** válasza:
30%
A zumba nem sport, hanem szorakozás. Vagyis úgy ugra- bugrálsz ahogy megy neked.
2013. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zsömii válasza:
Nem az a lényeg,hogy ügyes legyél és minden mozdulatot tudj. Az a fontos,hogy élvezd! :) Elsőre semmi se könnyű de ha belejössz nagyon szeretni fogod. Senki nem fog kinevetni,mások se úgy kezdték,hogy már mindent tudtak.
2013. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én az első alkalommal csak néztem, mint borjú a hegyen. Egyáltalán nem nevettek ki, hogy nem megy, az instruktor segített is az alaplépésekben. Nem adtam fel, és ennek meg is van az eredménye. Már két éve zumbázok, és egyszerűen imádom, ki nem hagynék egy órát se! Így, hogy már tudom az alaplépéseket, sokkal könnyebb az új koreográfiák tanulása. Ha belekezdesz, ne hagyd abba, idővel meg fogod imádni- garantálom! Hajrá!
2013. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!