Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány éves korig fejlődik egy...

Hány éves korig fejlődik egy férfi szervezete? Gondolok az izomzatra, csontokra, magasság stb.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, nemsokára 18 és hát hogyis mondjam, még elég sokat kellene fejlődnöm :D

172cm magas vagyok, 57kg, a vállam sem széles sőt még a hangom se mélyűlt nagyon 14-15 éves korom óta..

Kondizok, kicsit már látszik de leginkább nőni szeretnék még pár centit, meg szélesebb vállat. Ezen kondival sokat nem tudok változtatni, ezért érdekelne. 21 éves kort olvastam valahol, elég későn érős típus vagyok hozzáteszem



2013. okt. 20. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Magasságodon nem sokat tudsz változtatni, még lehet hogy jön erre valahány centi, a csontosodás befejeződése még huszonegynéhány éves korig tart, de befolyásolni nem nagyon tudod, max lerontani.
2013. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mik azok amiket ne csináljak például?:D
2013. okt. 20. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Káros szenvedélyek, kevés alvás, elégtelen táplálkozás. Ezeket.
2013. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 *Glissade* ***** válasza:
26 éves korodig még fejlődhetsz.
2013. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aikiboxer ***** válasza:
Szinte bármeddig fejleszthető egy ember teste, 60 évesen is el lehet kezdeni gyurmázni.
2015. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!