Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor egyek, ha este edzek?

Mikor egyek, ha este edzek?

Figyelt kérdés

Estefele 7-8-9 fele szoktam csak ráérni edzeni. Általában 4-5 fele szoktam vacsizni, hogy este futáshoz ne legyek tele, meg mert hamar éhes vagyok mert sz@r a menza :D

De az ilyen korai étkezés miatt már most nagyon éhes vagyok, de alvás előtt sem szoktam enni, hogy ne hízzak el. De nemtudom hogy az edzés meg így ér-e valamit, ha már utána éhes vagyok, és csak reggel eszek. Fejlődnek-e az izmaim?

Ti mit ajánlotok, mikor egyek?


2013. okt. 25. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Futástól nem fejlődnek az izmaid.


A másik állításodnak nagyon "ne együnk este 6 után, mert az hizlal" szaga volt. Ugye tudod, hogy ez nem így van?

2013. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Így van, a futástól nem leszel izmos.

Este legjobb a sovány túró, mert kazeint tartalmaz, ami lassan felszívódó fehérjét tartalmaz. Én ezt eszem lefekvés előtt kb 1 órával.

2013. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 *Glissade* ***** válasza:

Én tönköly buza kenyeret szoktam enni, sajttal paradicsommal, paprikával, szalámival stb.

Néha tejecskével zabpehelyet még utána.

Esetleg gyümölcsöt, ha még ezek után is éhes vagyok;)

2013. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A futás csak levezető, előtte edzek :)


Egyébként akkor meddig lehet enni? 6 utána sose szoktam :D

2013. okt. 26. 09:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Lefekvés előtt egy-két órával nyugodtan, persze nem degeszre.

Ha félsz a zsírosodástól, vagy valóban jobban zsírosodsz úgy veszed észre, akkor az esti étkezésből csökkentsd a ch adagodat és pakold át a nap korábbi étkezéseire.

2013. okt. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet enni, én lefekvés előtt 0,5-1 órával még tolok egy proteines sovány túrót, mert kell éjszaka is a tápanyag a csoffadt testemnek. Mivel reggelig nem eszel, így fontos, hogy lassan felszívódó fehérje is legyen, ami kitart 5-6 óráig. Így kapnak az izmok fontos aminosavakat éjszaka is, nem kerülsz katabolikus állapotba.
2013. okt. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem.


Mondjuk tejbe egy kis zab jó lenne esténként?

2013. okt. 26. 11:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nálam már a szénhidrát nem fér bele, így nem eszek zabot este, de van akinél ez sem gond.
2013. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2013. okt. 26. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!