Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha egész napi kalóriabevitelem...

Ha egész napi kalóriabevitelem kb 500kcal volt, akkor este ehetek olyan nem javasolt dolgokat, mint pl kopaszbarack vagy esetleg igyak banánturmixot? Egyek tojást? Mi legyen? Nem merek enni

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ehetsz pár kopaszbarackot, meg banánturmixot is (feltéve hogy ez nem valami cukrozott lötty és nem literszámra iszod). A napi 500 kalória nagyon kevés, el kell döntened, hogy éhenhalni akarsz vagy lefogyni. :)
2013. szept. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem mersz enni,anorexiás leszel.

Egyél bátran húsokat, tojást, zöldségeket.

2013. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

NEM a kalóriamennyiséget kell számolni.

Akkor sem,ha elvetemült dilettánsok ezt hajszolják.

A Makrotápanyagokat kell számolni.


"Nyugodtan ehetsz pár kopaszbarackot, meg banánturmixot is "

Nyugodtan? nemár... a gyümölcs,a banán főleg nem ideális fogyás alatt. fruktóz,ugye...


"feltéve hogy ez nem valami cukrozott lötty és nem literszámra iszod"

Leirom,hogy a gyümölcs is sok cukrot tartalmaz,a következtetést pedig a csodálatosan intelligens emberi elmére és értelemre bizom.


A tojásfehérje rendben van, enni pedig kell.

Kérdező! Hány kg vagy?

2013. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Cukor alatt nyílván a hozzáadott cukrokra gondoltam. A gyümölcs nemcsak fruktózt tartalmaz. A gyümölcs jó diéta alatt is, mégha egyesek ennek ellenkezőjét is állítják. Feltéve, hogy az egészség is szempont. Itt nylván nem azt értettem, hogy kilószámra tolja magába a banánt.
2013. szept. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"A gyümölcs nemcsak fruktózt tartalmaz."

Több mint 90%-a az...


"A gyümölcs jó diéta alatt is, mégha egyesek ennek ellenkezőjét is állítják."

Jah,egyesek,akik épp szakemberek, nem önjelölt dilettáns barmok. Tömegelő diéta alatt mehet. Szálkásitó diéta alatt nyilván nem előnyös cukrot enni. Nem azt mondom,hogy tönkereteszi a fogyást, hanem azt,hogy ez olyan, mintha járás közben minden 3. lépésednél visszalépnél 1-et,és igy szeretnél odaérni valahova.


"Feltéve, hogy az egészség is szempont."

Figyelj, ne azonositsd már az egészséget a gyümölcsfogyasztással. Ez baromság.

Nem vagyunk a Film+ -on.


"Itt nylván nem azt értettem, hogy kilószámra tolja magába a banánt."

Még jó,hogy nem.

2013. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A gyümölcsök közel 90%-a víz...

Inkább haladjon lassabban minthogy feladja a cél előtt.

Hát nem is a hús jut eszembe az egészséges ételről


16 kg-ot fogytam 3 hónap alatt úgy hogy minden nap ettem gyümölcsöt. (banán, dinnye, ananász, barack, alma mikor mit). A korábbi diétáktól eltérően nem kívántam a szénhidrátot (hiszen megkaptam sokkal jobb formában mintha édességet vagy kenyeret vagy bármi mást ettem volna) és nem adtam fel. A kérdező kérdésére válaszoltam, amit továbbra is fenntartok. Nem lesz semmi baja egy kis gyümölcstől.

2013. szept. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, és a viz makrotápanyag? Nem.


"Inkább haladjon lassabban minthogy feladja a cél előtt."

Egyénfüggő. Ez nem érv.


"Hát nem is a hús jut eszembe az egészséges ételről"

Nem? véletlenül sincs szüksége a szervezetednek teljes értékű fehérjére,ugye? Hús alatt persze nem pástétomot értek.


Az más,ha egyedül gyümölcsből fedezed a CH szükségletedet.

2013. szept. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Juliusz48 válasza:
Az hogy milye gyümölcsöt eszel nem érdekes, mert a gorilla csupán gyümölcsön élve elérheti a 200 kg-ot is, és erősebb a legerősebb embernél. Viszont a gyümölcsből betol akár 30 kg-ot is naponta. Viszont ehhez mozog rendesen. Nincs is elhízva. Az a probléma, hogy a mozgást szeretné megspórolni az összes súlyával elégedetlen ember. Nem tudom érdemes-e feladni a kondíciót a szemre divatos kinézésért. Azt mindenkinek magának kell kitapasztalni, tud-e rendesen pihenni éjszaka korgó gyomorral. Kialvatlanul és éhesen nagyobb a balesetveszély is másnap, pláne fülhallgatóval elnyomva a forgalom hangjait.
2019. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!