Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet lenne...

Szerintetek jó ötlet lenne elkezdeni boxolni 13 éves lányként? Önvédelmi célra használnám.

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 17:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
szerintem az semmit nem ér... egy 5 alkalmas tanfolyam? Mert itt csak ilyenek vannak. Amúgy is szeretnék valamit sportolni, de akkor már legyen egy kis haszna is.
2013. nov. 4. 18:35
 12/19 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá! Menj le a bokszedzésre!
2013. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 aikiboxer ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet elkezdened bokszolni, de keress egy olyan klubot, ahol normálisan foglalkoznak veled.
2013. nov. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 tesho ***** válasza:

Ha sokat verekszel - ahogy írod -, akkor inkább tarts önvizsgálatot, mert ez nem normális dolog.

Az igazi harcművészeti iskolákban már az elején megtanítják, hogy törekedj elkerülni a verekedéseket.

Egy normális helyre a mostani felfogásoddal be sem engednének.

2013. nov. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Fulár ***** válasza:

Naná csajszi!!!Ez nem is kérdés!Sipirc boxolni de izibe!

A gyengébb vagy törékeny testalkat nem fog hátráltatni semmiben sem ha ügyes leszel.De sok-sok kitartásra és türelemre lesz szükséged.Ez nem fog egy-két hét alatt menni!

Én 100 kiló vagyok és évek óta foglalkozom hobbi szintű testépítéssel.Elég jól el vagyok eresztve erővel.Nemrégiben egy barátságos boxolgatás során alig két perc alatt kiütött egy 65 kilós nagyon vékony"izomtalan"egy fejjel alacsonyabb srác.Nem azért mert erős volt!Hanem mert marha jól bunyózott!Na ez a nem mindegy!

- A másik dolog pedig az,hogy én sz*r környéken nevelkedtem.Hemzsegett a khm....kissebbségtől.AZok pedig mindenkibe belekötnek.Legyen az nő vagy gyerek.Idős vagy fiatal.És akkor bizony nem árt ha meg tudod védeni magad.És végezetül itt egy jó kis oldal.Nézz rajta körül!Nem fogod megbánni!


[link]

2013. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Igen, mindenkep
2013. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
én is jártam ennyi idős koromban. Megedződsz tőle és meg tudod védeni magad. Szerintem nem rossz ötlet egyáltalán.
2013. nov. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 viking19 válasza:
Szia! Én 40 éves családanyaként kezdtem el a Wing Tsun Kung-Fu-t. Ez egy kifejezetten önvédelmi harcművészet, nem kell hozzá különösebb erőnlét és nem kell magad még külön erősítened. Rendkívül hatékony módszer, mert "bárkit" (persze nem a 2 m-es benga állatokra gondolok!!!)leszerelünk 3-4 mozdulattal, érzékeny pontokat ütünk meg, ezért nem is engednek minket sehol versenyezni. Hozzánk jöttek már boxolók, karatésok, thai boxolók, stb.. és mindenkinek hatékonyabb ez a módszer! Gondold át! Természetesen a box is nagyon jó, ha ez áll hozzád közelebb!!
2013. nov. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Atya úr isten :D Box mint önvédelem :D háth nah...nincs több kérdésem! xd :D
2013. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!