Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Felülés + diéta, jó ötlet?...

Felülés + diéta, jó ötlet? További lent

Figyelt kérdés

Sziasztok 18 adik napja hogy elkezdtem felüléseket és még + hasi gyakorlatokat csinálni, már szépen ment le a hasamról, de most eldöntöttem hogy mellé még diétázni is fogok, erről annyi lenne a kérdésem hogy ez mennyire jó ötlet? Mindenképp kockahasat akarok (nem az a nagyon kigyúrt kocka has hanem csak ilyen simát) és szerintem már nem vagyok messze tőle mert elég kemény a hasam már csak ugye előtte az a zsírréteg, ezért is gondoltam hogy elkezdek diétázni mellé..


Szerintetek így menni fog?


2013. okt. 30. 13:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Eleve csak diétával megy. Még mindig nincs helyi zsírégetés és még mindig nincsenek fogyasztó gyakorlatok, az izommunka nincs hatással az izom felett levő zsírra. Ha fogytál is, csak azért, mert megmozdultál, vagy tudat alatt kevesebbet ettél, vagy egyáltalán nem fogytál, csak beképzeled.

Szálkásító diéta + aerob edzés, ez az alap. Izomnövelés eközben nem, vagy csak korlátozott mértékben egy ideig lesz.

2013. okt. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát nem is azért felülésezek mert azzal szeretnék lefogyni hanem mert a hasi izomnak is kell ugye edzés ha kockahasat akarok, de egyébként valami 3-4kg-t fogytam minden nap megmérem magam hogy hány kg vagyok.. De lehet benne valami hogy azért fogytam mert megmozdultam hisz nem egyszerű gyakorlatokat végzek
2013. okt. 30. 14:12
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges minden nap mérned magad, mert kilókat is ingadozik a súlyod napközben. A felülés nem bonyolult gyakorlat, és ez a kezdeti 'fogyáska' hamar le fog ám állni.
2013. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igazából elég komoly diétába keztdem nem tudom hallottál e már róla ez a "citrom diéta" hogy semmit se szabad szinte enni csakis citromos vizet inni.. szóval nagyon várom már az eredményt mert tényleg mindent megteszek érte:)
2013. okt. 30. 14:21
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

NE NE NE NE NE NE NE! semmiféle nemevős, meg csodás, meg citromos diéta SEMMIKÉPP SOHA FUJJ FUJJ DOBODEL!


SZÁLKÁSÍTÓ diétának nézz utána, meg a sporttáplálkozásnak. A nőimagazinos fogyókúrás dolgokat TELJESEN ÖRÖKRE el kell felejteni!!

2013. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Miért? Nincsenek jó hatással a szervezetre?
2013. okt. 30. 14:26
 7/19 anonim ***** válasza:

Citrom víz diéta...gratulálok.

Nem csak, hogy kib4szott egészségtelen, de még csak jó alakod sem lesz tőle. A világ barma volt, aki kitalálta, csakis azoknak jó, akik a mérleg által mutatott kilókra verik magukat, hogy pár hét erejéig lentebb tudták vinni.


Miért nem követed a fent leírtakat?

2013. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát mert ugye majdnem 20 nap alatt kinézetre nagyon lejjebb ment a hasam és azt hittem ez megfelelő megoldás lesz mert ugye eltűnik a zsírréteg, és ilyen szálkásító diétákról még nem igazán hallottam
2013. okt. 30. 14:30
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Az nem kifejezés. A test úgy működik optimálisan, ha megkap minden szükséges makro- (fehérje, zsír, szénhidrát) és mikrotápanyagot (vitaminok, ásványi anyagok) megfelelő mennyiségben. A nemevés az kapásból nem emgfelelő mennyiség, a test elkezd éhezni, lebontja az izmot, mert onnan tud a legkönnyebben energiát nyerni, és elkezdi raktározni a zsírt, ha utána elkezdesz megint többet enni, akkor még több zsírt kezd el raktározni. Ha meg sokáig nem eszel, fáradt, erőtlen és beteg leszel, és mellé nagyon szarul fogsz kinézni. Az ÖSSZES hasonló nőimagazinos diéta HASZONTALAN, csak arra jó, hogy ne működjön, és a következő számban elolvasd a legújabbat.


body.builder alapismeretek a minimum, amit el kell olvasnod, mielőtt bármit is csinálnál.

2013. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mint ahogy a kérdésben mondtam nem szeretnék én ilyen kigyúrt nagy csávó lenni.. hanem csak szimplán kockahasat szeretnék, még az a egy kérdésem lenne hogy ezt kb egy átlagos ember mennyi idő alatt tudja elérni? tényleg csak így átlagban egy számot kérnék ezzel a szálkásító diétával, ja és még az hogy ez közben is tornázzak vagy vegyek vissza belőle és majd utána?
2013. okt. 30. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!