Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés közben többször is...

Edzés közben többször is kibillentem az egyensúlyomból, ez jelenthet komolyabb problémát? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Insanity edzést kezdtem el újra (pár hónappal ezelőtt már végigcsináltam egyszer). A mai a 9. napom az újrakezdésben, és többször is kibillentem az egyensúlyomból. Nem fájt semmim, nem szédültem, nem volt hányingerem, pulzusom is rendben volt, a feladatokat sem éreztem nehezebbnek, mint máskor, csak egyszerűen megbillentem oldalra. Olyan négy-öt alkalommal történt, kicsit megálltam, utána minden akadály nélkül tudtam folytatni.

Szerintetek ez lehet valami komolyabb probléma jele? Még sosem volt ilyen.

22 éves, nő, 164 cm, 55 kg, étkezésem se számít kevésnek


2013. nov. 5. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Kár aggódnod szerintem semmi komoly problémád nincsen de hogyha ez máskor is netalántán rendszeressé válna akkor a biztonság kedvéért érdemes lenne felkeresned egy orvost!

2013. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!