Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy csináltam?

Hogy csináltam?

Figyelt kérdés
Egy mérő gépen 987 kilósat ütöttem, soha nem boxoltam, semmilyen küzdő sportot nem űztem, és ez barátok között is közel 1 tonnás ütésnek felel meg. Nagyon vékony, magas, vézna gyerek vagyok, mind össze 66 kilós, 185 centiméter. Több verekedésem is volt már életemben, soha senkitől sem rettentem meg, mindegy mekkora volt. Sőt, az izmos férfiak a legkönnyebb prédáim... Miért van ez? Mitől vagyok sokkal erősebb mint egy izmos ember? Vagy nem mondanám annak, hisz szkanderben lenyomnak elég gyorsan. De miért tudok akkorát ütni, hogy a gép majd összetörik?

2013. nov. 13. 15:38
 1/3 anonim válasza:
Mert az a gép 1 kamus szar én a körtét is levertem róla!
2013. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jóóóóó ezt te sem gondolhattad komolyanxd egy játék gép alapján jelented ki hogy te igenis erőset ütsz úgy hogy azt az ember majdhogynem nekifutásból minél nagyobb lendülettel akarja megütni egy igazi ütéshez semmi köze. az meg hogy valaki izmos önmagában nem jelent előnyt mert tényleges tudás nélkül csak csapkod össze vissza erő nincs benne. de ha gondolod menj le egy box edzésre hidd el aki egy éve csinálja már hozzá se tudsz nyúlni ha tényleg nem űztél semmilyen küzdősportot.
2013. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem jatek gep volt:D
2013. nov. 14. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!