Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha otthon súlyzózok, (1kg) és...

Ha otthon súlyzózok, (1kg) és mellette naponta este futok kb.2 km-t, vagy többet, azzal hatékonyan lehet erősíteni?

Figyelt kérdés

És ne essék félreértés,nem kigyúrt állat akarok lenni,hanem csak jobb kondit szeretnék.


12 éves fiú vagyok.


2009. nov. 17. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

1kg??????????????????

ennyi erővel miért nem egy üveg vizet emelgetsz?(az még nehezebb is)

2009. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5kiló azt kész
2009. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én a helyedben eljárnék kajakozni vagy valami küzdősportra és pár év múlva meg is fog látszani.. 1 kiló sajnos nem túl sok és valószínűleg nem is tudod minden izmodat rendesen megdolgoztatni vele, a 2km szintén elég csekély, talán 10 percnyi futás..
2009. nov. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenlőre nem rossz majd ha már kevés lesz a súly meg a futás növeled a súlyt ill. távot.
2009. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hát ettől nem igazán izzadsz meg. Próbálkozz szentem kicsit többel. Mondjuk annyival, hogy ne is igazán érezd a karodat. Attól már fogsz erősdni.

Nem muszály sokat csinálni, nyomd egy darabig, aztán ha szinten vagy már ne erősídst az edzést és csökkensd az edzésnapok számát, azt jó

2009. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Miért nem mész el a coop-ba, és emelgeted az 1kg-os lisztet.:D
2012. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!