Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha megakar verni...

Mit tegyek ha megakar verni olyan ember aki küzdősportot űz?

Figyelt kérdés
Barátom egyik exe elég bolond csaj,azért akar megverni mert én az ő exével járok.Egyszer szépen megdumáltunk mindent.Most meg visszahallom,hogy megakar verni...Szeretnék felkészülni, hogy ne érjen meglepetés..Megvárom mig ő kezd el kötekedni...Gondoltam olyanra ha megakar ütni megfogom a kezét és kitekerem aztán térden rúgom,hogy össze essen..Nem mondom,hogy győzni fogok de nem akarom hagyni magam.. Verekedtem már párszor de olyannal még nem aki kűzdősportot űz...
2013. nov. 14. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Megmondaná neki, hogy egy igazi sportoló(küzdősport) a ringen,edzésen kívűl nem verekszik.
2013. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

5 IQ ponttal legyél okosabb. És máris hajad szála sem görbülhet.


A küzdősportolók csak a ringben ügyesek, ezt jól jegyezd meg. A való életben mint látod ugyan olyan retardált majmok lehetnek mint bárki más.

Egyszerűen ne állj elé ütőtávolságban, erre az egyre tényleg vigyázz.


1. beszélj szülőkkel, tanárokkal, rendőrökkel. Nyugodtan pofozzák fel az agresszív ribit a szülei, ne sajnáld.

2. egy barátodat (hím) kérd meg, hogy legyen már melletted mert van ez a buta liba.. egy küzdősportos csaj nem fog utcán elverni egy téged védő barátodat + téged, nevetséges a helyzet..


3. fújd le gázsprével ha közel jön hozzád. ha tudod, hogy bántani akar, mondjuk kicsit "félsz" tőle mert megfenyegetett, akkor fújd le. Nem éri meg egy ilyen csitri a 3000 forintos sprét, de gondolj arra hogy te tanulsz a dologból, miért is éri meg ezt a pénzt a dolog:


- mert baromi jót röhöghetsz (most az mindegy, hogy te szerintem sajnálni fogod a szíved mélyén, de akkor is röhögni kell az ilyeneken)

- gyakorlod az önvédelmi gázspré használatát úgymond éles szituációban. Igen, ezek megérik a pénzt.



Utolsó pont pedig, legközelebb gondolkodj el, hogy NŐKÉNT gyakorolj már annyi önvédelmet, hogy egy küzdősportolónak alá tudj rúgni.. Ők nem erősek, szabályokat tanulnak egész életükben, mit lehet mit nem.. neked nagyon könnyű dolgod lenne, ha csak pár éve tanulnál közelharcot. Belenyúlsz a a hajába, lerántod és megtérdeled, egyszerűen nem bonyolult.


Mit írtál te..


"Szeretnék felkészülni, hogy ne érjen meglepetés..Megvárom mig ő kezd el kötekedni...Gondoltam olyanra ha megakar ütni megfogom a kezét és kitekerem aztán térden rúgom,hogy össze essen.."


Idióta. Aki tud ütni, annak az életben nem kapod el a kezét, ha te nem gyakoroltad azt éveken át hogyan lehet megcsinálni. Felejtsd el, okos legyél ne suta.


"Nem mondom,hogy győzni fogok de nem akarom hagyni magam."


Ebben igazad van, ez a jó hozzáállás ha már tényleg ott vagy, hogy meg akarnak ütni. Ez viszonylag győztes hozzáállás, taníthatnád is ezt. DE NE AKARJ ott állni. Kerüld el, nézd hülyének, hiszen csak egy erőszakos majom. És nem az őserdőben vagytok, erre gondolj.

2013. nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
50%

"A kiváló harcművész kerüli a konfliktust.

A közepes harcművész készül a közelgő konfliktusra.

Az alacsony szintű harcművész szembeszáll egy jelenlegi konfliktussal.


Az erőszakot akkor kell használni, amikor az igazság és a józan ész már nem tud felülkerekedni!!!"


Az igazi harcművész nem él vissza az erejével, és a dojo-n kívül nem verekszik.

2013. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
milyen kár, hogy egy küzdősportolóról szólt a kérdés.
2013. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szaladj vagy hívd a rendőrséget mentőket
2013. nov. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

szólsz a manuszodnak,hogy az exének elment az esze és fenyeget téged.

hüppögjél hozzá és mond,hogy félsz.

ha megvéd téged,akkor öröm van,ha meg nem véd meg,nem rendezi le csajt,akkor szakíts vele a francba és mindkét gond le van tudva.

2013. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Soha nem fogod elkapni a kezét, ilyet csak filemkben látsz. Elháritani lehet az ütést, és utána ráfogni a már lassuló(!!!) kézre!


1: Ne menj a közelébe, ha távol vagy nem tud bántani (legfeljebb dobócsillaggal).

2: Ha kezdőállásba vágja magát (egyik láb elöl enyhén hajlítva, kezek fent), bátran rúgj rá az elöl levő térdére, nem számít rá, majd bepisil fájdalmában, és vége a meccsnek.

3: Ha üt, térj ki és azonnal vágd állon miközben közel lépsz hozzá, ezzel is védve magad a lábától! (Tudom, ez nehéz, peóbáld kerülni!)

4: Fuss el. Szégyen a futás, de hasznos. Hidd el.


Egyébként azt kikérem minden tisztességes küzdősportoló nevében, hogy ő "csak" küzdősportoló, és nem harcművész. Ez semmit nem jelent, azon kívül, hogy nálunk lazábbak a szabályok, és általában durvább a sport. A legtöbben mi is tisztességesen harcolunk, én személy szerint 5 év krav maga és 2 év combat sambo után sem probokáltam soha senkit, utcán összesen 2 alkalommal verekedtem, mert nem volt kiút, kés elől nem tudtam elfutni, hát szembe kellett vele állnom. A másik esetnél pedig egy fiatal hölgyet védtem meg a támadójától a csepeli rejtett nemzeti erőforrásoktól.

2013. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bármilyen szimpatikus a válasz..


nem tudok komolyan venni kravmagás meg (magyar) kombat sambós edzésmúltat. ez az én hibám, de ilyeneken csak mosolyogni tudok, nem lehetek már tökéletes ebben az életben :)

2013. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: miért nem, ha szabad megkérdeznem. Egyébként szeretnélek megnyugtatni, nem civil, hanem katonai szinten tanulom mindkettőt! :)
2013. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
aki küzdősportot űz az csak edzésen vagy a ringben szokott verekedni
2013. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!