Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Baj ha éhgyomorra csinálok...

Baj ha éhgyomorra csinálok reggel intervallum edzést?

Figyelt kérdés
Vagy inkább mindenképp kellene enni valamit előtte? Nem akarok izomleépülést, bár nem sok izomról van szó, lány vagyok.

2013. nov. 16. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Reggel első dolognak kemény edzés?


Van egy életérzésed, azt meg kell hagyni. Nem is gondolsz reggelire? Nem esne jól?

2013. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Korán reggel nem szoktam éhes lenni, de tudnék enni ha úgymond muszáj. Azért akarnám kihagyni, mert nem jó érzés edzeni úgy, ha előtte pakoltam valamit a hasamba. És reggel szeretek edzeni:) Próbáltam, hogy csak pár falatot eszek és akkor azt még nem érzem, de sztem ennyi meg úgysem számít. Na de nem tudom ártok-e így a szervezetemnek, hogy éhgyomorra nyomom az edzést.
2013. nov. 17. 00:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg nem árthatsz a szervezetednek, nem fog ettől eltűnni az izmod - más ez egy 100 kilós testépítőnél, akinek nagyon könnyen leépül a viszonylag feleslegesen nagy izomzata.
2013. nov. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!