Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki a szebb nő? Kis mell és...

Ki a szebb nő? Kis mell és izmos test, vagy nagy mell és husis test?

Figyelt kérdés
A sport és diéta okozta változásra gondolok...
2013. nov. 21. 01:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
melyik a szebb állat, a párduc, vagy a viziló?
2013. nov. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy husis? A kövér nő az zsíros, nem husis. A hús az izom, nem zsír.

Az izmos, formás, az szebb, még ha kisebb is a cici. Szerintem.:)

2013. nov. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem az a nõ szép, aki ad magára, van önbizalma, és pozitív a kisugárzása, a testalkat teljesen másodlagos...
2013. nov. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 aikiboxer ***** válasza:
Szerinted ki a szebb férfi: száraz, hórihorgas, gizda test; vagy sörpocak, toka? :)
2013. nov. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Láttam egy ilyen volt-ilyen lett női képet, ahol a lány előtte "husis" volt. Tudom Montez, hogy a zsíros kifejezés jobb lett volna, de nem akartam, hogy egy csüngő hasú óriást képzeljetek el, mert nem óriásról van szó. :)

Szóval szerintem mind a két képen szép, de az egyiken nagyobb mellei vannak, a másikon meg kockás hasa.... A legtöbb férfi hozzászólónak az a véleménye, hogy oké, hogy izmos, de eltűnt a melle. Ezért tettem fel a kérdést. Bár ha belegondolok lehet, hogy végig kellett volna néznem, hogy milyen testalkatú véleményezte... Köszönöm a véleményeket. :)

2013. nov. 21. 09:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Ki így, ki úgy, sőt, akár mindkettő, vagy egyik sem módon. Ennyire általánosan nem lehet megmondani, valami képet rakjál legalább viszonyításként, mert amúgy teljesen egyénfüggő a dolog.
2013. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

mi is volt a

[link]


kérdés?

[link]


:D

2013. nov. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
kérdező: gyúrni akarsz vagy gyúrsz is már?
2013. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Diétázom és sportolok jó ideje és már beindult a "mellkisebbítő" rész :( .... persze bújom a sport oldalakat, de egy-egy ilyen beszólás olvasásától megtorpanok, hogy hagyom az egészet, illetve megállok így ahogy vagyok, elég ennyi, egy dekát se lejjebb...
2013. nov. 27. 00:19
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagy mell és "husi"s test. Persze ha ez nem azt jelenti, hogy kövér. Nem szép ha egy nő kimondottan izmos, az meg pláne nem, ha kicsik a mellei.
2014. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!