Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akik spárgára nyújtanak!...

Akik spárgára nyújtanak! Kérem segítsenek! Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Több évig táncoltam a spárgázni sem esett a nehezemre de abbahagytam egy év eltelt és most újból elkezdtem nyújtani de rettenetesen fáj, valaki tudna ajánlani valamit ami segítene?

2013. nov. 21. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Munka és idő, dolgozz rajta

http://www.youtube.com/watch?v=M7FIvfx5J10

2013. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Nehogy erőltesd, az izom 10 %-ot nyúlik, aztán szakad!! Napokig fájni fog, ha csak megerőlteted is.

Lassan csináld, és bemelegítés után. Statikus nyújtással, semmiképp ne dinamikussal. A jóga csípőnyitó gyakorlatai segítenek, lábemelések is állva, magasra nyújtani, kitartani. Gátülés, nagyterpeszben ülés, törökülés, mind segít. Szerintem pár hét alatt visszajön, csak ne erőltesd.

2013. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, most már nem vagyok kétségek között hogy többet nem fog mennmi :)
2013. nov. 28. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
miért?
2013. nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!