Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lennél egy tánccsapat tagja?

Lennél egy tánccsapat tagja?

Figyelt kérdés

Régen nagyon sokat táncoltam,de már egy jó ideje abbahagytam.Most viszont újra elszeretném kezdeni a táncot és ehhez jó lenne,ha összejönne egy kisebb "csapat",de én már pár embernek is örülnék.

Helyileg Szigetszentmiklós,Taksony,Szigethalom,Csepel,Halásztelek környékére gondoltam.

Ha érdekelne valakit írjon...



2013. nov. 27. 17:55
 1/7 anonim válasza:
Akárhányszor találok ilyet soha nem a közelemben van... :D Én veszprémi vagyok lány 14.... :D
2013. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia!:) Én szigetszentmiklósi vagyok és imádok/imádtam táncolni. Akrobatikus Rock and Rollt táncoltam, de sajnos féléve abba kellett hagynom mert nagyon megviselte rengeteg testrészemet és úgyis mondhatnám hogy testileg egy roncs lettem..szóval ezzel annyit akarok mondani (tudom ezzel nem segítek rajtad) hogy engem ha táncolhatnék, érdekelne:) de sajnos nem:(
2013. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak igen,ez eddig velem is így volt,ezért írtam már végre egyet,de nem akar senki se jönni :/

2. válaszolónak köszi azért :) téged legalább érdekelne

2013. dec. 1. 17:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Korosztály? Tánc jellege (balett/társas/b-boying/...)? Tánc célja (hobbi/sport/verseny/...)?

Meglévő közeli tánciskolákat, táncklubokat ismered és egyik se jön be?

2013. dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én 18 vagyok,szóval korombeliekre gondoltam.

Igazából hobbi szinten gondolkodtam,de tőlem lehet komolyabb is.

Hip-hop és modern tánc egyveleg,de ezt is lehet még bővíteni.

Ismerem és egyik se szimpatikus nekem.

Van még kérdésed? :)

2013. dec. 2. 21:03
 6/7 anonim válasza:

Sziaa!

Dunavarsány- WillPower Hip-Hop

Mindenféle fajta korosztályban van én is oda járok (ovisként van felrüntetve de 1. Től 5-6-7. Osztályosok járunk oda,de van felnőtt is ami neked való)

2018. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Előző vagyok

Busszal el tudsz jutni odaegalábbis taksonyból biztos ha ismered a Bakterház pizzériát,akkor onnan nincs messze a műv. Ház és a műv.ház mellett van egy tök jó ksi tükrös terem,öltözők,kedves tanárok és egy jó közösség

2018. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!