Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kocsmai kötekedés mikortol...

Kocsmai kötekedés mikortol számit Jogosnak az önvédelem?

Figyelt kérdés

Szóval Szombat este óda voltam haverokal , ök ki menntek cigizni én nem dohányzom szóval egyedül maradtam bent! Én nem volt részeg én csak űditőt ittam most valahogy nem volt kedvem inni!


Szóval egy srác belebukott a lábamba elkezdett ott istenkedni meg utána mondtam mi a bajod nincs okod belém kötni és az öklét beletartotta az arcomba és azt mondta ha mégegyszer megszólalok kapok egyet! Viszont nem sok volt hogy lecsapjak neki egyet! Mikortól védhetem meg magam ?

Nem szoktam ilyen helyekre járni csak nagy néha!

Egy ilyen fenyegetés után ha kap egy jó nagy jobb horgot vagy földhöz vágom teljes erőböl az önvédelemnek számit?



#önvédelem #verekedés #részeg #kocsmai kötekedés
2013. dec. 2. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

kutyaütők aggódnak ilyesmiken,hogy mi a jogos meg mi a nem.

minden felnőtt férfinak vagy egy értékrendszere,ha ezt valaki túllépi,akkor kapni fog és nem azon aggodalmaskodik,hogy valami majom megállapított egy törvényt.

2013. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
korbácsnak igaza van de egyébként meg verekedés előtt nem kell bemutatkozni..
2013. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösszi a válaszókat! Hát igaz én néha nem tudom mi a hattár de nem ért hozzám! Visszont szerintem már mikor feltette a kezét szerintem már ütni kellet volna!
2013. dec. 2. 21:48
 4/6 aikiboxer ***** válasza:
56%
Elkerülni a verekedést: na az a művészet. :)
2013. dec. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
aikiboxernek is igaza van.. Szerintem jól csináltad hogy ki tudtad bírni hogy nem mosol be neki. (nem is lett volna a törvény szerint jogos) Ha legközelebb ilyen van, akkor ütheted meg, ha hozzádér (pl meglök, megüt ilyesmi..) Megjegyzés: Szerintem ha megütötted volna nem jelentett volna fel..
2013. dec. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A veszélyt nem csak kivédheted, hanem el is háríthatod. Én támadásnak venném, hogy az öklét az arcom elé teszi és biztos, hogy három-négy hétig a másik kezével kell majd seg.et törölnie.
2014. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!