Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Önvédelem: ez ellen hogyan...

Önvédelem: ez ellen hogyan lehet védekezni?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 28. 10:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
basszus errõl még nem hallottam... hát ahogy értem itt pont a hirtelen támadás a lényeg... ez ellen nemigen lehet védekezni, de ha nem ütnek ki, akkor megadhatsz nekik apait anyait...
2013. nov. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy - pont ez a lényege, hogy hirtelen odafutnak hozzád, akár hátulról is. (esetleg ha banda jön, átmész a túloldalra)(de ez is milyen nonszensz már..)

Amcsiknál már lőttek le így két kis idiótát (akiknek nem sikerült százasra a k.o.), egy meg sittre került (őt is meglőtte a megtámadott, csak nem halt sajnos bele)

2013. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ha van nálam kés és esetleg tudok reagálni mert nem ütöttek le teljesen miért nem szúrhatom torkon a támadót?
2013. nov. 28. 10:54
 4/15 anonim válasza:
100%

Kizárt, hogy meg tudod szúrni, a kés amúgy is az egyik legrosszabb önvédelmi eszköz, könnyű vele halálos sérülést okozni, a stophatása meg nulla.


Szerintem ha a lakosság hordhatna magánál fegyvert az megoldaná a dolgot, ha megnézed akkor ez a szokás az usában is ott terjedt el ahol kevés fegyver van az embereknél, vagy tiltva van a fegyverviselés. mint előttem is írták ilyen esetben agyonlőnek néhányat közülük aztán megoldódik a dolog.


Magyarországon a magyar törvények miatt NEM TUDSZ sehogyan sem védekezni ezek ellen, gázpisztoly és gázspray semmire se jó ilyen helyzetben, egyéb eszköz nem lehet nálad. Törvényhozóink véleménye, hogy az életed és az általad birtokolt javak amúgy sem érnek semmit, így ne is védd meg, majd a rendőrség (nem) oldja meg.

2013. nov. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Torkon pedig amúgy sem szúrhatsz támadót, max akkor ha éjszaka a házadba felfegyverkezve többen jönnek ellened... Az utcán, vagy egy egyszerűen csak nagydarab dromedár állattal szemben pedig d**ölj meg, ha nő vagy akkor meg rakd szét a lábad, és csukd be a szemed....
2013. nov. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#5 kicsit el vagy tévedve a témában, az éjszaka házadba felfegyverkezve helyzetek között pl. nem ÉS kapcsolat van. Ha pl. éjszaka támadnak meg tökmindegy hányan vannak, vagy van-e fegyver nála, vagy, hogy az utcán történik-e. Pont arra hivatkozva vezették ezt be, hogy éjszaka nem tudod felmérni ezeket a körülményeket (van-e nála fegyver, ha igen milyen stb.).
2013. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Szerintem te vagy eltévedve. Torkonszúrod, majd 3 másik közli, hogy te voltál a támadó. Na akkor mit is érnek a jogaid?


Gázpisztollyal történt már többször is hasonló pedig ott még komoly sebesülés sincs. Megtámadták, képen lőtte, majd feljelentették rasszista támadás miatt.


Szóval mielőtt hozzászólsz valamihez nem árt ha végiggondolod és a realitások talaján mozogsz :)

2013. nov. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Rendőrként talán kicsit nagyobb rálátásom van erre.

#7 nem tudom te hol élsz, de errefelé (Budapest) nem igazán így megy, hogy a másik három hazudik valamit, aztán heló.

Eleve kihallgatunk mindenkit és az esetek 99%-ában a keresztkérdésekből kiderül, hogy valaki hazudik. Ott a poligráfos vizsgálat is, amihez ugyan beleegyezés kell, azonban ha ezt nem kapjuk meg, az is gyanúra ad okot, illetve aki igazat mond, nyilván bele fog egyezni.

Nyilván vannak esetek, amiben rossz döntés születik, ezt a média rendszerint szépen fel is fújja, de messze nem ezek vannak túlnyomó többségben.

2013. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
u.i.: Nem #6 vagyok, most nézem, hogy ő is 66%-os.
2013. nov. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 aikiboxer ***** válasza:

Először is úgy, hogy a szennylapot be kell perelni pánikkeltésért és terrorcselekmény előkészítéséért és az újságírót meg a főszerkesztőt leültetni 20 évre.


Komolyan nem értem, ezek az alja szennylapok miért nem tartják be az alapvető etikai szabályokat sem. A cikkből kiderül, hogy ilyen rendőrségi bejelentés NEM érkezett, pedig ha ez csakugyan "divat" lenne, akkor sorozatban lennének ilyen esetek a rendőrségen. Az "újságíró" tudni véli, hogy internetes fórumokon már erről beszélnek meg még nevet is ad ennek a f.xságnak?! Komolyan, milyen országban élünk?


A szennylap ezzel divatot teremt az unatkozó galerik körében, ezúton is gratulálok a firkásznak, és remélem, hogy ő lesz az első áldozat.


E helyett azt kellett volna max. írni, hogy ekkora meg ekkora büntetést szabtak ki az USA-ban ilyen cselekményekért a bűnözőkre, nem azt, hogy a "fiatalok" körében "divat" terjed...

2013. nov. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!