Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megérné ezért venni egy TKD...

Megérné ezért venni egy TKD (TaeKwon-Do) ruhát venni (lent)?

Figyelt kérdés
Egyszer az Inter-Sportban vettünk egy karate ruhát 15.990 Ft-ért, és most a Sportszered webáruházon van (jelenleg) 4350 Ft-ért egy SEK WTF taekwondo ruha. Megéri megvenni? és eladni mennyiért érdemes eladni ezt a karate ruhát (Kumite 100% pamut)?

2013. dec. 4. 20:37
 1/4 A kérdező kommentje:
a venni szó ismétlésért bocsi :$ nem figyeltem
2013. dec. 4. 20:46
 2/4 anonim ***** válasza:

meglepően olcsó, ennyiért használtat ha kapnál.

16ért vett karateruhát már csak nem adnám el, szerinted ennyit adnának egy használt cuccért? :D

2013. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia, én is meglepődtem az árán :D. egyébként meg jó anyaga van annak a TKD ruhának meg a Karate ruhának is. de szerintem 8-7k-ért ellehetne adni, mert elég kényelmes is.
2013. dec. 5. 15:00
 4/4 anonim válasza:

Ha edzeni szeretnél járni taekwondo-ra,akkor szerintem bőven jó a karate ruha oda is..Ha komolyan akarsz vele foglalkozni,tuti vetetnek neked tkd-és ruhát...


Én aikidoztam és elfogadták a judoruhám,igazából vizsgákon öveket se kellett venni,csak akkor kell majd fekete öv, ha fekete övre,vagy danra vizsgázik már valaki.De gondolom ez azért is van,mert szegényebb egyesületben jártam és szinte mindenkinek judos ruhája volt,mert azt tudták megrendelni.

2014. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!