Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz hogy a fenekem...

Mi kell ahhoz hogy a fenekem szép, kerek legyen?

Figyelt kérdés

Már másfél hónapja elkezdtem amolyan alakformálást, azaz minden második nap edzek 20 percet Rubint Rékára, az utóbbi 2 alkalommal meg megkétszereztem az "adagot"... Meg is látszik rajtam (hozzáteszem: előtte sem voltam elhízva, nem volt 1-2 kg-nál nagyobb súlyfeleslegem, csak formásítani szeretnék), ugyanakkor mégsem mondom azt hogy az a bizonyos szép, kerek fenék felé hajlik a dolog.

Hogyan, milyen edzéssel lehetne úgymond tökéletes a hátsóm? :)


2013. dec. 19. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Popsiszex.
2013. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Osynho ***** válasza:

Most fogyni, vagy izmosodni akarsz? A kettőhöz más étrend kell (erre nem tértél ki a kérdésedben, pedig a legfontosabb dolog). Éppen ezért nem értem még mindig mi ez a formásítás kifejezés. :/


A kerek fenék alakját az izom adja. Tehát izmosítani kellene. Arra meg nem a tinglitangli Rubint Réka edzés kell, hanem súlyokkal végzett guggolás, kitörés, stb és hozzá tömegnövelő étrend.

2013. dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Izmosítani szeretném, igen. Pontosan milyen edzés lenne jó erre?
2013. dec. 19. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés lenne jó: guggolás, kitörés merevlábas felhúzás. Akkora súllyal amivel éppen megy kb 12-15 ismétlés egy sorozatban. Tehát nem 2 kilós barbi súllyal kell edzeni.
2013. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!