Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsoft AK-74 BETA-ról (SPETSN...

Airsoft AK-74 BETA-ról (SPETSNAZ AK-ról) vélemény? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nagyon meg tetszett ez a kis fegyver. [link]


Most G36K van, de leszeretném már cserélni és mindneképpen AK-t vagy SCARt szeretnék vásárolni helyette, de leginkább AK variánsokat néztem.


A két választásom AK-74SU vagy BETA AK-74.

Iszonyatosan tetszik mind a kettő az S az acél, illetve fém és fém felépítés, test miatt a Spetsnaz a kompaktsága és felszerelhetőség miatt, de nagy része ABS kívül.


Vélemények, tapasztalatok erről a kis fegyverről?



2014. jan. 1. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Az a véleményem hogy aki airsoftozik az csicska :D Majmoljátok a katonákat de szrt se tudtok az egészről :DD
2014. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szép vagy kisfiam! Tudod hivatásos katonák is részt vesznek elég sokszor a rendezvényeken.


De hát gondolom a géped előtt vered egész nap és mit is tudnál róla. A KEMÉNYEBB AIRSOFT ÉS IGAZI KATONASÁG KÖZÖTT annyi a különbség, hogy senki nem hal meg!

2014. jan. 1. 23:24
 3/10 anonim ***** válasza:
cm.045-el jársz a legjobban.
2014. jan. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az se rossz, de annak az ára se olyan alacsony :D


Bár, ha elmegy a g36 minden tartozékával akkor bőven vehetnék egy RK-10-et is, de én kis AK-t akarok.


Miért járnék a legjobban a cm.045-tel?

2014. jan. 2. 13:16
 5/10 MarkoG válasza:

Ilyenem volt nekem is ...mármint betam...nagyon korrekt és megbízható. Jó én dragunov tust szereltem rá meg pár majmolás rajta de enélkül is nagyon jó volt, Nem csak kezdő airsoftosoknak. Nekem kezdő volt és sokat tanultam vele. Az Abs részt én emgoldottam cnc-sel:) ismerős szépen letervezte a tokokat és meg is csinálta.


Ajánlani tudom csak.

2014. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Cnc-vel olcsóbb, mintha egy testet vettél volna?
2014. jan. 3. 15:26
 7/10 MarkoG válasza:
hát nekem ismerős csinálta, olcsóbb volt így, amúgy nem hiszem
2014. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor összességében megéri a fegyver, vagy inkább ruházzak be cm.45-re vagy cm.35-re?
2014. jan. 4. 14:05
 9/10 A kérdező kommentje:

Még más valakinek volt ilyen fegyvere? Vélemény?


Ha 2-3 pozitív véleményt látok akkor ez lesz a választásom.

2014. jan. 22. 19:14
 10/10 anonim válasza:
Nekem volt ak beta ,hát szerintem nem annyira jó azóta vettem egy aks74u-t sokkal jobb és a fém felépítés miatt nem kell amiatt aggódni,hogy eltörik ha valaminek nekimegy. És az s74u-n van szereléksín optikának.
2016. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!