Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honvédségi alkalmasságira,30...

Honvédségi alkalmasságira,30 fekvőtámaszt egy hónap alatt meg tudok e csinálni, ha jelenleg egyet se tudok szabályosan?

Figyelt kérdés
25 év alatti kat,nő vagyok,átlagos testalkatú,szorgalmas.

2014. jan. 1. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy hónap alatt nem tudom mekkora fejlődést tudsz kierőltetni, de akkor szerintem nem csak ezen részével lenne baj az alkalmasságinak, ha fekvőtámasz sem megy szabályosan még egy darab sem.
2014. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

30-at biztosan nem, de 10-20 egészségeset azt biztosan.

Menj le konditerembe, szedjél HMB-t, és edzés után igyál fehérje turmixot, így gyorsan formába tudod hozni az izmaidat. Utána pedig fokozatosan fejlődni fogsz!

2014. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,a futást és az állóképességgel kapcsolatos sportokat szeretem,csinálni is szoktam,de ha kaphatnék egy távolabbi időpontot,akkor szerintetek mennyi lenne szükséges?Ha mindennap több napszakban is gyakorolnám itthon a nőit plussz próbálkoznék szabályossal is,akkor?
2014. jan. 1. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:
90 nap alatt elérhető ha szeded a HMB-t és iszod a fehérjét.
2014. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Néhány hónap azért jó volna. Ajánlom figyelmedbe a Fegyencedzés és a Meztelen Harcos című könyveket. Azokban van progresszivitás.


75-ös meg légy szíves fejezd be a trollkodást.

2014. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért remélem nem harcoló beosztásban vagy :D Gondolom nem, szóval lényegében mindegy hány fekvőt tudsz megcsinálni..
2014. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ha nem tudsz egyet se az nagyon gáz, elég rossz irányba mentél el

kezdj el zabálni, minden nap fekvőzz 2x, tarts pihenő napot heti 2-t és 2-3 hónap alatt meglesz a 30, bár jelzem,eza minimum ha jól emlékszem, szóval húzzál bele mert keserves lesz a bent eltöltött idő ;)

üdv a Honvédségből

2014. nov. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tökmind1 mert csajoknak azt is elfogadják ha kitolt fenékkel kicsit behajlítod a könyököd. Mondjuk attól függ ki nézi, van egy százados, aki be szokta szopatni a népet.
2014. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!