Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kettle bellel valaki segíteni...

Kettle bellel valaki segíteni írni egy zsírégetős edzéstervet?

Figyelt kérdés
Kondizok rendesen heti 3szor meg itthon is vannak kézi súlyzóim meg állványaim és bellem , és gondoltam kocogás vagy futás helyet ezekkel kéne kitalálni valamit.
2014. jan. 2. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Pavel Tsatsouline már írt róla 2 teljes könyvet... zsírégető edzés pedig nincs... szálkásító étrend van...
2014. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sperseusnak nem hinnél, akkor nézd meg Ivan Denisov-ot vagy Valery Fedorenk-ot, a girevoy sport 2 nagy legendája. Jó zsíros hasa van mindkettőnek, mert nem érdekli őket a kinézet, így nem úgy táplálkoznak ahogy a testépítők.
2014. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*Ha
2014. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jólvan, köszönöm a segítséget és tisztában vagyok a szálkásító diétával és a tömegelés fogalmával is asszem , én csak edzéstervekre lettem volna kíváncsi. Soha nem volt még bellem és csak segítségem kértem :)
2014. jan. 2. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!