Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elmagyarazna nekem valaki...

Elmagyarazna nekem valaki rendesen leírva vagy esetleg képekben a lenti linkben felsorolt pozíciókból néhányat?

Figyelt kérdés

[link]


a 2.-at nem egészen értem, hogy:

"lassan húzd föl a lábad oldalra és föl (a fejed irányába) mintha le akarnád tenni a nyújtott lábadat 12 hüvelyk a bal válladtól"

hogyan? nyújtsam ki, mint aki álva spárgázik, vagy a talpam tegyem a padlóra, mint aki keresztbe teszi a lábát?


a 6.-ban az, hogy:

"Fordulj úgy a padon, hogy a lábad az oldaladra legyen nyújtva, a behajlított lábaddal szemben légy."

aztán rögtön utána jön, hogy a lábujjaim legyenek a plafon felé. akkor most hogyan is kell kinéznem? ezt nem nyújtott lábakkal kéne csinálni?


a 7-est és 8-ast úgy ahogyan van, nem értem, a többi megy.


Válaszokat előre is köszönöm!


2009. nov. 28. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

a 7. értettem csak úgy-ahogy :D :

7. egyik lábadat előre nyújtod, másikat meg hátra (mint a spárgánál), de az elsőt 90 fokban behajlítod, másikat meg minél egyenesebben hagyod. és aztán ebben a pózban hajolsz előre :P

csak ebben voltam biztos úgyhogy inkább csak ezt írom le :S:D

2009. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nyugodtan leírhattad volna a többit is, nem haragudtam volna érte :D tippnek nem lett volna rossz.

De köszi, legalább a 7-eset megértettem :)

2009. nov. 29. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!