Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy cirkusz a futás...

Mi ez a nagy cirkusz a futás miatt? Valaki elmagyarázná miért kell a lentebb említett dolgokat szabályosan betartani?

Figyelt kérdés
Ilyeneket olvastam neten, hogy 1 óra futás után xy gramm meg ml xy-t kell pótolni, meg 1,2235 gyaloglás 2,345 futás meg stb. Ennek mi értelme van? Régen sem törődtek vele az emberek, mégis jó formában voltak és nem sérültek meg... Most ha én el akarok menni futni, akkor miért szablyák meg, hogy gyalogolnom kell, ha futni is tudok rendesen?
2011. jún. 12. 14:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs, kicsit gyorsan írtam, ezért elírtam a szabják igét.
2011. jún. 12. 14:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Az intervallumos futás sokkal hatékonyabb, mint az egyenletes kocogás persze ha rendesen csinálod és a futó intervallumban tényleg teljesen kihozod magadból a maximumot a gyaloglás alatt meg teljesen kifújod magad. A grammokban meg a ml-elekben annyira nem hiszek futás közben érezni fogod mennyi folyadékra van szükséged, ha szomjas vagy akkor elkéstél az ivással.
2011. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, na megnyugodtam.
2011. jún. 12. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!