Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most egyszerre lenyomtam 20!...

Most egyszerre lenyomtam 20! fekvőt az ágyban! Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Hason feküdtem az ágyamon. Nem tudom, minek, de elkezdtem fekvőzni. Nem álom volt! Most is megtudom csinálni. Amúgy sem vagyok egy erős testalkatú srác, de most lenyomtam egyszerre 20 fekvőt. Kb. 15-ödiknél vettem egyszer levegőt. Ilyen még sosem volt velem. Általában 6-8 után kifulladok, kicsit meg kell állnom, de aztán folytatom. Hogy sikerült mégis, hogy most 2 levegővétellel, elég gyorsan lenyomtam 20-at? (Ui: bocs, a fogalmazási, helyesírási hibákért, de már fáradt vagyok, ráadásul telefonról írok)

2014. jan. 2. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ágyon fekvőzést szerintem ne nagyon számolgasd... A puha matrac süllyed, a lábad is süllyed szóval, lehet csak a matracot nyomkodtad össze, de a tested nem mozgattad, persze ez is mozgás, de közel sem fejtesz ki vele annyi erőt, mint ha szilárd talajon csinálnád.
2014. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aikiboxer ***** válasza:

Csaj nem volt alattad? ;)


Simán lehet, hogy egyébként is meg tudnál csinálni 20-at, csak nem hiszed el magadról. Az ágyban meg kipihent voltál, meg puha az ágy, ezért nem volt szabályos. A lényeg, hogy holnap újra próbáld meg, de most már padlón.

2014. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!